Trinaestominutna televizijska reportaža „Život se nastavlja“, koju su snimili učenici OŠ A. i S. Radića iz Gunje (Hrvoje Korovljević i Matea Čarapić), pod voditeljstvom knjižničarke Anite Tufekčić i učiteljice Suzane Hudolin, uz završnu riječ nastavnika Josipa Krunića, proglašena je najboljom od strane međunarodnog dječjeg žirija u kategoriji TV reportaže na 53. Reviji hrvatskog dječjeg filmskog stvaralaštva u Rijeci.
“Život se nastavlja” u kojem su prirodna katastrofa i njene posljedice na život ljudi prikazane na način koji izaziva suosjećanje i neposredno otkriva svakodnevicu stradalnika – stručni žiri proglasio je drugom najboljom reportažom u konkurenciji osnovnih škola iz cijele Hrvatske.
"Život se nastavlja" prikazuje život u kontejnerskom naselju. Iako je prošlo šest mjeseci od poplave većina stanovništva nije se vratila kućama. Kako izgleda njihov život, kako su dočekali blagdane i što očekuju u budućnosti, priča pet obitelji..
(S.Bo.)/glas-slavonije.hr

