Related Articles

2 Comments

 1. 2

  marco75

  Tko to spominje lupanje šakom o stol? Ni predsjednica se ne usudi a kamoli tamo neki Galići, Šestići i drugi kobajage nositelji vlasti u jadnoj VSŽ. Oni su tu da slušaju naređenja i da ih bezpogovorno provode.

 2. 1

  Slobodan Obradović

  Državna revizija „čestitala“ ponavljačima Šestiću i Galiću. Državni ured za reviziju je 19. prosinca 2017. dostavio Hrvatskom saboru izvješća o obavljenoj financijskoj reviziji za općinu Drenovci i Vukovarsko-srijemsku županiju.
  Najbolja mi zadnja rečenica u izvješćima koja počinje: PONOVLJENA nepravilnost ….
  „Ponovljena nepravilnost, koja se odnosi na usklađenost podataka o pojedinim potraživanjima u
  analitičkoj evidenciji i glavnoj knjizi te nepravilnosti utvrđene revizijom za 2016., koje se odnose na računovodstveno poslovanje i naplatu potraživanja, utjecale su na izražavanje uvjetnog mišljenja.“
  http://www.revizija.hr/datastore/filestore/147/DRENOVCI.pdf
  „Ponovljene nepravilnosti, koje se odnose na isplatu mase sredstava za plaće u iznosu većem od
  dozvoljenog i otpremnine, utjecale su na izražavanje uvjetnog mišljenja.“
  http://www.revizija.hr/datastore/filestore/125/VUKOVARSKO_SRIJEMSKA.pdf

Leave a Reply