Related Articles

3 Comments

 1. 3

  Petar Starovlahović

  Zašto bi magarac crkao? Trava je narasla. Npr. frekvencijski pojas (bandwidth) mobilnog interneta je već sada na zadovoljavajućoj razini u RH.
  Zašto mislimo da nam je širokopojasni internet presudan za razvoj? Pitam se da li je širokpojasni internet presudan za zabavu? Možemo li se više družiti i zabavljati na drugi način, pa i korištenjem postojeće internetske infrasturkture, ili je širokopojasni internet presudan? Ako vam kažem da se 95% internetskog prometa u HR odnosi na streaming glazbe i filmova (a slično je u EU), onda je jasno za što se internet najčešće koristi. Nadalje, po statistikama s proxy poslužitelja možemo otkriti da se 98% page hits odnosi na prethodno spomenute streaming servise, facebook, twitter, instagram i druge društvene mreže te news portale. Svega 0,13% page hits se odnosi na pregled edukacijskih i poslovnih materijala. Ne bismo li internet (bar malo) više trebali koristiti za edukaciju i poslovni napredak, a (bar malo) manje za zabavu?

 2. 2

  marco75

  Crkni magarče dok trava naraste!!!

 3. 1

  hrvat

  Teško, al’ živi bili pa vidjeli.

Leave a Reply