Related Articles

5 Comments

 1. 5

  Anonimno

  Ocito je da gradonacelnika zupanje vinkovacki hdz – ovci ne zarezju niti do njega drze on je samo njihov pickzibner iako se pred zupanjcima zeli predstaviti u drugacijem svjetlu – vinkovci u biti upravljaju zupanjom

 2. 4

  konemtator

  ispravak netočnog navoda za gradonačelnika, dvorana nije naša ”županjska” nego vlasnička i osnivačka prava nad školom pa i dvoranom ima Županija a mi se možemo ”slikat”

 3. 3

  rekreativac

  Mnogobrojni simpatizeri a i ostali građani Županje i rekreativci su strašno ljuti na odluku Županije da se RK Županja ukine pravo na raspolaganje sportskom dvoranom jer je činjenica da je dvorana izgrađena sredstvima samodoprinosa, znači novcem građana Županje i sada se pojavljuje pročelnica Karlić (HDZ-ov uhljeb u županiji) i donosi odluku od koje nitko nema koristi i daje sebi za pravo da kroji sudbinu jedne uzorne sportske udruge kao što je RK Županja a sve to uz blagoslov aktualnog župana i gradonačelnikove nemoći da utiče na odluku. Sportska dvorana je bilo mjesto gdje su se rado okupljali aktivni i bivši sportaši i rekreativci i taamo kvalitetno rpvodilo svoje slobodno vrijeme, sada dvorana zjapi prazna, žalsono, očito da nas županjce nitko ne shvaća ozbiljno niti nam daje do važnosti u krugovina vlasti u Vinkovcima.

 4. 2

  Anonimno

  Zanima me samo dali ce ravnatelj skole posto je zabranio ugostiteljski objekt u dvorani dopustiti nekom od vlasnika kafica da se za vrijeme turnira useli u dvoranu ako to dopusti onda puse u istu kesu sa gospodom Karlic i g Cegledijem

 5. 1

  Anonimno

  Klub bi se vjerojatni i prihvatio organizacije bez obzira na financisku stranu jer je bila javna tajna da ce se zupanija tj.skola odreci naplate termina ali jednostavno ti ljudi u klubu u zadnje dvije godine su toliko izlozeni ranoraznim inspekcijama od financiske u godini dva puta pa krim, i sportske inspekcije i to sve na anonimne prijave da im se ja divim sta sve prozivljavaju za razliku od recimo Granicara gdje se trosi kudikamo veci novac sto legalno sto na crno, i jos puno ostali udruga ali eto rukomet bas nekom smeta i jos zanimljiva stvar je da su se na klub okomil bas kad je nezavisna lista g. Ivana Grigica na proslim lokalnim izborima koalirala sa HDZ om i umjesto da ih ta ista stranka na neki nacin zastiti gradonacelnik samo tapska po ramenu i kaze, bice dobro. Jebes tako dobro ali idu novi izbori i celo koristi sve kako bi ostao na vlasti pa se za nove izbore sprema vozeci u novom mercedesu a vi narode blesavi daj te mu opet glas

Leave a Reply