Related Articles

22 Comments

 1. 12

  ewe

  tko održava dvoranu (brisanje parketa godisnje jednom 😀 reflektori :D???

 2. 11

  rr

  nekad se vikendom moglo pogledat dobrog sporta u gradu ….bodovi se nisu lako uzimali ….manite kukanja red rad i organizacija !!!!!

 3. 10

  Lord

  Stvarno ste seljacine . Umjesto da budemo sretni sto imamo nesta pogledat u zupanji vi bi i to unistili. Sto se tice alkohola on se toci nakon skole. A po zakonu onda trebaju zabraniti rad i ambaru i gaju jel je u krugu skole .

 4. 9

  trg

  Eto kakav smo mi grad.. Umjesto da budemo ponosni što imamo klub i tzv.prvoj hrvatskoj mi pljujemo po klubu i želimo ga ugasiti.. Priča se kako je rk samo trošak jer gube sve..za svaki klub dode neka krizna situacija,kad je Županja bila u vrhu ove lige godinama nikom nije smetao klub.. I da,kad su igrali strani dečki i pobjeđivali niko se nije bunio,sad kad je većina opet sa strane bunite se zašto ne igraju domaći dečki? Možda zato sto nema dovoljno zupanjaca koji su kvalitetni za ovu ligu.. A i kada bi zaigrali svi zupanjci opet bi se našlo par budala koji bi pametovali.. Umjesto sto se bunite dodire i podrzimo ovaj klub kada mu je najteže!!

 5. 8

  objektivac

  sta ste se nakacili na taj rukomet nitko ne spominje da u gradu postoje tri nogometna kluba koji zajedno trose barem pet puta vise novaca nego rukomet i igraju lige iz kojih malte ne mozes ispasti samo u kanal, pitam se dali to treba ,ja mislim da treba kao sto mislim da treba i rukometa ovi bolesnici sto komentiraju uvijek kontra to su oni bolesni politicari koji i dan danas nemogu svariti sto je Grigic sa svojom nezavisnom listom na kojo su i ljudi iz kluba vec druge izbore osvojio jedno vijećničko mjesto i koalirao sto je sasvim normalno sa HDZ om a ja vam kao clan tog kluba ponavljam da ce te nas morati jos trpiti u kako kazete toj nelogicnoj ligi bas vama uzinat i jos nesto, posvadaju se babe u udrugi zavicajna tkanica pa osnuje svaka svoju udrugu pa ajde na proracun , pa recimo glumci se posvadaju pa sada u gradu imamo tri glumacke udruge pa isto na proracun, to je sve normalno samo rukomet smeta, moj boze jadan li smo grad

 6. 7

  bekhend

  Navali narode, pljuj, rači, kritiziraj bez argumenata i ovo malo ljudi koji hoće trošiti svoje slobodno vrijeme radeći u udrugama, sram vas bilo

 7. 6

  Rukometaš

  Kao prvo jeste školska sportska dvorana.Rukometni klub je upravljao dvoranom izvan nastavnog vremena. Znači svaki dan od 19sati i vikendom kad škola nije imala svoje aktivnosti. Tako je i kafić radio.Rukometni klub nije držao kafić , već Pavo Kustura koji je imao registriran obrt za ugostiteljstvo . Nakon njega Ivica Juzbašić koji je isto imao registriran ugostiteljski objekt.Samo je naziv kafića bio rk Županja. Što se tiče alkohola, za to su nadležne inspekcije za ugostitelje, a ne rukometni klub.Fiskalnu blagajnu nemora imati, jer ulaz na utakmice ne naplaćuje. Tako je i ulaz na mali nogomet bio besplatan.Rekreativci su morali plaćati rekreacije općom uplatnicom. Zato nisu dobivali fiskalni račun.A firme koje su plaćale termine su dobivale račun, jer bez računa ga nemogu ni platiti. Očito je pojedincima u interesu samo pljuvati po necemu a ne znaju pravo stanje u klubu i oko dvorane.Unazad par godina kroz klub je prošlo nekoliko inspekcija i nadzora i sve je bilo u redu.

  1. 6.1

   Pajdo

   Ajd ne laži. Rekreaciju smo uvik plaćali za šankom u gotovini. Prvo Kuletu a onda Ici. Kaka Božja uplatnica. A oni onda dilili s klubom. NA crnjaka.
   A što se tiče inspekcija samo ću reć ahahahahahahaha. Pa i Mamiću nikad nisu ništa našli u Dinamu.

   1. 6.1.1

    Rukometaš

    Plaćao si zato što si glup.Sam priznaješ da si kršio zakon. Ako ti znaš da su dilili pare, ti mora da si toliko glup. Sve je to rekla kazala. Samo ću ti reći da ćeš se od sada rekreirati na nasipu. A budi siguran da će klub i dalje postojati i možete ga samo mrziti. Kao i Mamića i dinamo. Bolje dođite u dvoranu pa vidi koliko je djece u rukometnom pogonu i gdje se sve takmiče. Pa sam zaključi jel treba rukomet u gradu ili ne. Rk Županja!!!!

    1. 6.1.1.1

     Pajdo

     Dva puta si napisao da sam glup a to zapravo puno govori o tebi.Baš ti hvala. I ubuduće bolje nemoj na kraju posta napisati RK Županja jer tako ispada da pišeš u ime kluba. A takvim rječnikom bi samo sramotio klub.

     1. 6.1.1.1.1

      Rukometaš

      Nisam te htio vrijeđati, nije mi to bila namjera. Samo mi nije jasno kad ti o svemu toliko znaš, očito si stalno u dvorani i nisi ništa poduzeo, a sad govoriš kad su rukometaši izgubili dvoranu o nekim nepravilnostima, novcu na crno, diljenju itd. Pa ispao bi faca da si to prije rekao i prozvao odgovorne. A ovako si i ti suučesnik. Dajem potporu tim ljudima u klubu jer ih svi napadaju i pričaju o nekom novcu koji se tamo okreće kao da su kriminalci i uspoređuješ ih s dinamom i Mamičem. Ovo ne pišem u ime kluba več jer volim sport . Sport je jedina svijetla točka u Hrvatskoj , mada su ga političari sjebali. Mogu opet napisati rk Županja ili nk graničar ili kk županja. Ja sam samo bivši sportaš koji želi gledati dobre utakmice u gradu. Pozdrav Pajdo!!

 8. 5

  Humanistica

  Humanista da mi nesto ovdje razjasnimo… Dvorana se do sada nije naplacivala jer je bila pod najmom kluba, klub ju je iznajmio na pet godina i taj je rok istekao 01.01.2016. Dakako klub je smio imati kafic jer to nije bila skolska dvorana takoder i iznajmljivati termine za rekreativce. Pozz

  1. 5.1

   Humanista

   Ajde mi molim te “razjasni” kako to nije bila školska sportska dvorana???!!!
   Kako je sportski klub smio imati kafić, odnosno je li bio registriran za ugostiteljsku djelatnost?
   Kako se smio točiti alkohol unutar školske ustanove?
   Tko je ikada od rekreativaca dobio fiskalni ili bilo kakav drugi račun za plaćeni termin?

   1. 5.1.1

    se

    uhvatio se dvorane kafica pa nije samo to problem problem je imati sve to pod dobrim okriljem zar nikog u ovom gradu nezanima sport da ide u smjeru sporta i da to bude nesto nekad se u gradu dalo pogledat svaki vikend dobre utakmice od nogometa rukometa kosarke a klubovi imaju dobre tradicije a sivila i bunila nastalo na sve strane nikog nezanima sport neko rekla kazala de probudite se malo i negusite sami sebe !!!

 9. 4

  stanovnik županjac

  Pa ti nam onda objasni. I zašto da se ne javljamo?

  1. 4.1

   se

   zasto da se nejavljas zato sto pricas pricu kao i svi ostali ugasiti raspustit to imamo de nesto RECI sto nemamo,de pokreni nesto pa onda reci !!!

 10. 3

  ica prikolica

  neznam zašto neki ljudi komentiraju bezveze.Pojma nemaju o ovoj ligi,i zato im je bolje da se ne javljaju

 11. 2

  Stanovnik županjac

  Nemojte platiti suce i izbacit će vas iz nelogične, nepotrebne i preskupe 2. lige i odmah će se popraviti financijska slika. Da, dečki, vi igrate 2. ligu. Prva liga je jedan natjecateljski rang IZNAD VAS i zove se “Premijer liga”. Čuj prijevoz u drugoligaškom natjecanju košta 6500 kn. E pa stvarno.

  1. 2.1

   neko treci

   tvoje mišljenje je vrlo jednostavno izbaciti ili ugasiti pa sto nisi reko treba naći riješenje,dao pravi prijedlog da se nesto pokrene nego ugasiti ..,.zasto niko nekaze da nepropada komletni sport u gradu,da se podigne na veću razinu ,najlakse ti je reci ajmo dole pa će biti bice ali da ti nekazem sta najbolje utrnit i nemaš brige :)da se nesekiraš

 12. 1

  Humanista

  Morate plaćati dvoranu? Kako to? A do sada ste ju vi naplaćivali drugima! Prodavali alkohol unutar sportske školske dvorane! Naravno, nitko nikada nije dobio nikakav račun. Ni obični ni fiskalni! Ni za kupljeno piće ni za plaćeni termin. Dosta je bilo na crnjaka. Sada kada je uređeno – kreće kuknjava. Nevjerojatno, kako nekima nikada ne ide u prilog kada se treba poslovati po zakonu.
  Prihodi od članarine? Pa reci nam Grigiću koliko prodate ulaznica na turniru a koliko ih je proknjiženo kao prihod? Di je taj novac?

  1. 1.1

   Stitarac

   moj humanista malo prije sam bio na nogometnom turniru u toj istoj dvorani kojeg organizira udruga prva nogometna lopta, ljudi naplacuju ulaz dobijete nekekav blokic, pice se prodaje normalno kao da je kafic u funkciji a koliko sam cuo kafic je zatvoren. Tu treba prozvati i ravnatelja skole koji im je to dopustio ali to nikom nesmeta zato sto nema veze sa rukometom

   1. 1.1.1

    Inspektor

    Bravo štitarac! A gdje je odgovornost škole i ravnatelja? I baš me zanima koliko je po novom pravilniku udruga prva nogometna lopta platila najam dvorane za tri dana. Isto to se dešavalo u dvorani gimnazije za odvijanje turnira maturanata . Naplaćivat se ulaz i piće tobože u humane svrhe. I na donacije se plača porez. Evo još tema pa pljujte.

Leave a Reply