Related Articles

4 Comments

 1. 3

  Vatromet

  vatromet….
  sreći nema kraja…
  BRAVO

 2. 2

  marco75

  Tko kaže da smo kao društvo i država u potpunom kolapsu. Za kojekakve gluposti uvijek se ima novaca!

 3. 1

  Mišo

  Da se primjetiti kako bi ovaj program sam po sebi bio vrlo oskudan da se nije crkva umijesala i spasila cijeli dogadjaj. I to ne samo cijelodnevnim misama u ponedjeljak 29.8. , nego i “djecjim ljetom” , ludilo koncertom i svecanom sjednicom gradskog vijeca (nema prikladnijeg mjesta?)…. Sto bismo mi bez nase crkve? No, na stranu s crkvom. Za pohvaliti je jos organizacija cak dva rok koncerata, cudo pa niste miju dimsic zvali, iako jos nisu napisana imena izvodjaca pa ne treba srljati sa zakljucima. Od ostalog, popratnog programa mi se zavrtilo u glavi.. ne znam kad cu stic sve. Tu je svecano gadjanje glinenih golubova, predstavljanje dvije napete i zanimljive monografije i cak tri memorijala. BLAGO NAMA!

Leave a Reply