Related Articles

6 Comments

 1. 5

  Ivan89

  U Zupanji ima sto puta ljepsih i zgodnijih cura od te Sare..a i ona nije bas neka ljepotica,za zgodnocu moze proc..sve u svemu trulez :))

 2. 4

  Anonimno

  Ljetos je koketirala na zetvi u proslosti. Samo zato sto je bila jako oskudno obucena pa su oni gosti koji su bili u DESETOM PIVU BULJILI ZA NJOM A PO MOJEM MISLJENJ ZGODNA MOZDA I JE ALI LJEPA SIGURNO NIJE

  A curu je ocito neko slagao,

 3. 3

  IvanR19

  brisanje komentara paty

 4. 1

  Mario Begić

  Hvalite me usta moja….Stari moj,,,,bavi se manekenstvom samo iz hobija tu i tamo,a proputovala cijelu Hr i BiH u tom “poslu”,,Nahvalila se kao da je u manekenstvu već 10 godina,a tek joj je 17..Ma daj molim te,,dobro da nije izjavila da ju je Victoria’s Secret MOLILA da radi za njih al da je odbila zbog škole….spusti se na zemlju mala..Ima hrpetina ljepših cura od tebe,te jednostavno,ne mogu povjerovati u cjelokupnu priču o tvojim pobjedama i ponudama za posao…
  Stay cool 😉

  1. 1.1

   Irona

   Ljubomora u ovom obujmu je boIest. Čuvaj se “Mario”!

Leave a Reply