Related Articles

10 Comments

 1. 9

  Anonimno

  Mi ćemo biti ti koji ćemo mu dati mandat i mjesto u nadzorno odboru ili možda nećemo…

 2. 8

  Ba

  HDZ-ova iskrenost + Bosansko poštenje = Vječničko mjesto i mjesto u nadzornom odboru jedne uspješne gradske tvrtke.
  Avi ostali blejite do neba nek se čuje.

 3. 7

  Anonimno

  kakav spoj hdz-ove “iskrenosti” i bosanskog “poštenja”! i to u Županji!
  malo mjesto za velike prevarante!

 4. 6

  Bigbrother

  Jasno mi je što će on sebi mandat riješiti ali nije mi jasno da su ga podržali ovi što mandat neće dobiti tj. članstvo PSS…šta su oni sada ostali, ostrigane ovce a nema kraja zimi još. I sad tako ostrigani kada pređu kod drugih u stranku (HDZ) još će ih ovi i pomusti barem za uplatu članarina… Koja trgovina 1 za 200

 5. 5

  Pošteno.

  Kakav sramotni scenarij jadnog pojedinca.Raspustiš stranku,odj..eš svoje glasače,prijeđeš u vodeću gradsku stranku,dogovoriš za SEBE mandat i mjesto na listi HDZ-a.

 6. 4

  Posavljak

  Ništa strašno niti čudno.Bez nekoliko ljusadi neće propasti vašar,ali žalosti činjenica da su se dva Vožda dogovorili o podjelama (vjerojatno privilegijama i novim radnim mjestima rodbine) i gašenju jedne stranke.Gosp.Stažiću pa kako dono odluku da svoje ovce uteraš u drugi tor, jadno nesposobni ovčaru.A te ovce koje si nagovorio da pređu u drugi tor tako i tako neće tamo smjeti blejati kao i druge koje su tamo.

 7. 3

  Anonimno

  Mijo ba bosanac je dok je participirao u vlasti kao predsjednik PSS pozaposljavao gdje god je sta od rodbine mogao kasnije se pokupio i otisao u parlament republike srpske a Davoru koji mu je sve to omogucio sada jebe gdje god stigne sve po spisku a vi koji ste za njega glasali tj oni koje je takav supak izvrbovao da glasate za njega i koji i dan danas od njega pravite ljudinu a rodeni ste Zupanjci ovdje zivite cijeli svoj zivot za razliku od tog smeca moze vas biti stid jer on je pokazao kakav je covjek kada vise ovdje nije mogao ploviti kako je htjeo kroz politiku pokupio je sidro i osao u drzavu iz koje je i dosao i tamo se ubacio u politiku.Posavsko sjelo je organizirao dok je bilo profita kad je to spalo na nekakvu sicu i to je ugasio. i ponavljam a vi Zupanjci i dalje s njim hodajte po raftingu, skijanju i ispijajte kave u bilbau a da se nedaj boze zarati ponovo ode Mijo dokle ga audi koji je dobio od ljubavnice nosi

 8. 2

  Slobodan Obradović

  Profućkana je dobra ideja stanke. Županja je grad u kojem je najveći broj građana rođenih izvan RH. Kada bi Mladen Stažić sada obrazložio što je radio posljednje 3 i pol godine kao gradski vijećnik u interesu grada Županje onda bi se imalo o čemu razgovarati. Ovako je to nažalost samo interesna igra pojedinaca.

 9. 1

  Big brother

  Logičan slijed događanja to se zove linija manjeg otpora, pod maminim skutima je sigurnije. Namjeru da se ne vrše podjele pozdravljam i ta inicijativa je dobra…inače se ništa značajnije nije dogodilo po pitanju polariteta i onako su bili HDZov satelit a sad to samo potvrdili

Leave a Reply