Related Articles

One Comment

 1. 1

  Tikva

  Došao šef demagog Hohštaplersko-Demagoške Zajednice i kaže kako će županija kao i dosad imati njegovu potporu.

  Ajd šefe demagože Hohštaplersko-Demagoške zajednice ako ikako može da ne bude potpora kao i do sad. Jer od takve potpore u deset godina do sad je iz županije otišlo 20% ljudi, pa ako nastavite pomagati kao i do sad za 40 godina neće biti nikoga il će možda ostati koji Nepalac.
  Do sad ste nam dali vrhunske kriminalce iz svojih partijskih redova i vozače koji bez vozačke gaze djecu po ulici i dali nam župana koji je nejvećem broju stanovnika županije poznat jedino po tome da pijan sudjeluje u razvijanju službenih auta i dali nam ministre s kojima Uskok ima o čemu razgovarati i dali nam najskupljeg guljača krumpira na svijetu.
  Pa daj šefe demagože, ako Boga znaš, aj molim te, nemojte pomogati kao i do sad.

Leave a Reply