Related Articles

4 Comments

 1. 3

  idiot

  Zaboravili ste napisati da voda na crpilištu zadovoljava sve pravilnike za vodu za piće a ne voda u mreži iako se radi o istoj vodi. Naime, naša mreža nikada nije isprana pa tako kod svakog nestanka vode bilo zbog radova na mreži ili nestanka struje na crpilištu u Sikirevcima ( koje nema rezervno napajanje) dolazi do pada pritiska i sve nečistoće koje se natalože u cijevovodu i naročito na muljnim ispustima vrate se u cijelu mrežu i voda nekoliko sati bude muljava , žuta , i nije za piće. Imali smo to juče i prekjuče po nekoliko sati u toku dana.

 2. 2

  Vodozemac

  Najbolja voda u Županji je bila na pumpi kod gimnazije,a zašto su je zatvorili ?!
  Zbog čuvanja zdravlja građana Županje !! Ha ha , ha !!!

 3. 1

  Crnka

  Ma lažu pitajte u komunalcu da vam daju na uvid ili da objave javno zadnje 3 godine analize vode,kamenca katastrofa taman da bubrezi odu

  1. 1.1

   županjac

   Ne lažu. Pitali, provjerili, vidjeli. Tko ne vjeruje slobodno može i sam pogledati.

Leave a Reply