Related Articles

2 Comments

  1. 2

    Razumno !

    Primjer…Moj bratić je bio zaposlen u UN-a na na dodjeli pomoći gladnima u svijetu.Ispričao mi je kako su jednom prilikom bili u A frici gdje su imali zadatak pomoći jednom Afričkom plemenu koje se isključivo bavilo lovom i preživljavalo od onog što nađu u prirodi.Mi smo došli ,izgradili pričuvni aerodrom i počeli dopremati hranu i djeliti je plemenu.Nakon par tjedana cijelo pleme više nije niti išlo u potragu za hranom niti u lov nego su po cijele dane sjedili pokraj piste i slušalin zvuk aviona ,jer su znali kada stiže hrana. Tada su predstavnici UN-a donijeli stratešku odluku,dovezli su strojeve,stručnjake sjeme,i svu opremu za poljoprivredu i natjerali ih da rade i sami proizvode ono što će jesti. Pa tako treba i kod nas napraviti ,ane biti populista i djeliti nešto nezarađeno. U našoj Slavoniji biti gladan i ne imati hranu je sramota.A NE IMATI ZNAČI NE RADITI,pa zar je teško proizvesti hranu za sebe u svom vrtu,uzgojiti kokoš svinji dati trave,imati svoje meso,jaje,mastidrugo,itd,itd.Nemojte me krivo shvatiti,ali nešto ipak moramo razumjeti.Pa i ja i moja obitelj živimo i radimo cijeli život od ipod prosječne plaće,pa ne stojim u redu za socijelnu pomoć.

  2. 1

    Ilija

    Neviđeni uspjesi hrvatske nacionalne države! Država je očišćena. Što od nepoželjnih žitelja druge nacije, što od zajedničkih novaca na svima mogućim računima, što od normalnih i mladih ljudi (nastavite niz). U zadnje vrijeme je popularno čišćenje stomaka. Kako je moguće da se u Slavoniji koja je prebogata plodnom zemljom moraju ljudima dijeliti paketi hrane?! Da li je ovo Hrvatska o kojoj su svi sanjali? Ovo je neviđeni jad i bijeda koliko god nam svima ćelavi i njegova bratija pokušavali prodati muda pod bubrege i uvjeravati nas da izgradnja staza znači razvoj..

Leave a Reply