Related Articles

2 Comments

  1. 2

    Slobodan Obradović

    Gradonačelnik izjavio da se ne slaže s jednom od ideja konferencije. OK. Trebao je doći na konferenciju i to reći prisutnima. Mogao je predstaviti svoje prijedloge za suradnju, predstaviti svoju viziju razvoja grada, Posavine (i kao saborski zastupnik). No, očito je da više voli sigurnost koju ima na Radio Županji. Ništa demokracija, ništa razgovor, samo autokracija i monolog, a županjska vladajuća ekipa morala je javno demonstrirati svoju bespogovornu poslušnost, tako da se nije niti pojavila u javnosti. Što se javnosti tiče, pokazalo se da su i novinari Rado Županje na kratkoj uzici. Ništa napismeno o konferenciji, ništa napismeno na stranci, ništa napismeno na fejsu Radio Županje…

  2. 1

    Slobodan Obradović

    Konferenciji čista petica. Odaziv je bio za svaku pohvalu (čak iznenađujuće dobar). Očito je da se može. Svaka čast organizatorima uz želju da ustraju i na sljedećem skupu. Najteži dio su obavili.

Leave a Reply