Related Articles

4 Comments

 1. 4

  marco75

  “HDZ jako dobro radi” kaže predsjednik GO, kako to da se onda raspada? Članovima je vjerojatno dojadila Ćelina samovolja.

 2. 3

  Jedan zupanjc

  Neka trba puniti proracun u Orašju neka vas bude stid i sram A tko je taj Juko da nasoj djeci ukrade bazene ceka smjenu i novo radno mijesto samo se zaletio i hvala gosponu koji je sve ovo zakuvo neka ga bude stid

 3. 2

  StariKoronaVirus

  Ovo je nešto tektonsko, za Županju.

  A povoljan kredit i mi smo srijemski gospodarski tigar i možemo bez ikakvih problema servisirati sve kreditne obveze. A ljudima fali još samo da se malo brćkaju i da imaju gdje pokazati isklesana tjelesa i dostojne genitalije.

 4. 1

  Marko

  HDZ i cast u jednoj recenici. AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHA

Leave a Reply