Related Articles

2 Comments

  1. 2

    zeleni zub

    Sindikat biciklista..hahahahahahahahaha..Pa Alan Ford je nula bodova za ovu državu..Jel mogu ja predsjedavat sindikatom rijeka stajačica..E jbt..

  2. 1

    zeleni zub

    Koliko zakona, protiv ovog naroda če još izglasati..Svako malo novi zakon, novi porez, nove kazne..Netko mora raditi i na tome, znači netko je zaposlen u uredu koji iznosi nove zakone, poreze, prireze itd., tko i kada če stati na kraj ovoj hobotnici, tko če od svih potplačenih sudaca presuditi protiv uhljeba, za malog čovjeka, nikad..Dok god sjedi ova garnitura ljudi u saboru, sudnicama, bankama, nikad nam bolje neče biti..Hrvatska ima rak, rak koji se proširio na sve dijelove tijela, a taj rak, ako mislimo ostati živi i slobodni treba ubiti, odstraniti i boriti se protiv njega..Čovjek kad dobije rak, ili mjenja život iz temelja ili umire, tako i ova država..Kada če ljudi ove države shvatiti da ne radimo mi za njih, oni (uhljebi)moraju raditi za nas, ali valjda imate oči i uši i vidite i čujete da oni rade protiv nas, i samo za sebe..Pogledajte dokle je to došlo kada oni nama uvjetuju reflektirajuči prsluk, kakva je to idiotarija, zar čete bakicama i djeci pisati kazne zbog prsluka, ovako nešta nije drugo nego način na koji če popunit đepovi pojedinaca, ali i to je način za ovrhe, jer mnogi nemaju 300 kn, niti če dati za kaznu..Rak treba ubiti, a ljude lječiti i učiti..

Leave a Reply