Related Articles

One Comment

 1. 1

  Zlatko

  Premda nerado, moram svima spomenuti da su slabo pismeni. Ne koriste šumnike (č, ć, ž, š) , već njihove znakove bez “kvačica”. Počinju rečenice malim slovom, pišu rieči s negacijom srbizirano “NEISTRAŽUJE” …
  Franjo Žaverija Vladisavljević je u pravu, a nadam se da je njegova opazka prijateljska. Svi koji su se na njega okomili nisu pozorno pročitali tekst u kojem stoji da je svetac rođen prije 1391. godine. Iz točke je razvidno, da je došlo do grješke jer kada se radi o rednom broju to su sve godine prije narečene.
  Autoru teksta je pobjegla rieč PRIJE, a radi se o nadnevku smrti. To je prema kanonskim propisima dan rođenja za nebo.

  Toliko od vašeg sumještana, već 45 godina na privremenom radu.

  Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here