Related Articles

18 Comments

 1. 11

  Anonimno

  Ajmo relano stvarno pokušavam uvijek biti nepristran i objektivan , Županja je lijep grad sa uređenim stazama,šetnicom,probijenim novim ulicamam renoviranim starim ulicama i tu priča staje….i šta sad dalje, ugodan grad za život u kojem se ne živi nego životari.
  Po mojem mišljenju Davor je dosegao svoj maximum maximuma, jednostano čovjek nema više kreativne energije isto kao i Božo Galić na razini VSŽ, iskreno mi je žao da HDZ nije bio ponudio nekog drugog kandidat ionako imaju jače glasačko tijelo, zapravo nemaju jače glasačko tijelo nego lojalno glasačko tjelo, najviše je onik oko 55% što ne izlaze uopće na izbore i zapravo su oni najveći krivci za stanje i u državi i u gradovima, što se mene tiče treba ić u promjene…

 2. 10

  idiot

  U ovih 12 godina vladavine Davora i HDZ-a vrijednost naše imovine , naših nekretnina pala je za 30%. Svima i onima koji su glasali za njega i onima koji su ostali kod kuće i onima koji su bili protiv njega i to mu je najznačajnije dostignuće.

  Drugo značajno postignuće Davora i HDZ-a je da su svojom politikom i investicijama smanjili broj nezaposlenih za gotovo 1000 ( pobjegli u Njemačku) a ako dobiju mandat riješiti će i ostalih 700-800 neradnika koji još uvijek očekuju da se zaposle u Županji a čeka ih siguran posao u Njemačkoj preko veze jer je u Njemačkoj na vlasti drugo krilo HDZ. Članovi HDZ-a i tamo imaju prioritet.

  Treće značajno dostignuće Davora i HDFZ-a je smanjenje broja stanovnika Županje za preko 2000 , a samim tim i smanjenje broja djece u školama i uvođenjem kružnih tokova nestale su gužve na cestama u Gradu , nema ni gužvi u kafićima , restoranima , trgovinama. Raj na zemlji. Također zbog smanjenog broja stanovnika ostalo je prazno gotovo 600 kuća i stanova koje se sada zbog prethodnih dostignuća mogu jeftino kupiti ako imate novaca. Infrastrukturu koju gradimo za grad od gotovo 20 000 ljudi platiti će ovih 9000 koji su još ostali da žive tako da će nestati i siromašnih koji će sigurno otići iz Grada u neku njima bolju sredinu gdje će standard biti niži i njima dostupan na ne stalno nešto traže i prigovaraju.

  Predloženim proračunom i aktivnostima Gradskih poduzeća za iduću godinu rekonstrukcija ceste od semafora do nasipa , uređenje glavne ceste kroz naselje Sladorana , gradnja bazena ( za sada samo kao obećanje jer ne može vam nitko toliko dati koliko Davor i HDZ mogu obećati) Davoru i HDZ-eu je potreban još jedan mandat da u potpunosti riješi problem ne zaposlenih u Županji tj. i ovih još 700-800 nezaposlenih će sigurno pobjeći u Njemačku a i smanjiti ćće se broj stanovnika te će u potpunosti nestati gužve na ulicama , u trgovinama , kafićima , restoranima.

  Zamislite ljepote kada Davor i HDZ-e ostvare sve planove i riješe se nezaposlenih i nestanu gužve u Gradu i dođete subotom prije podne na terasu u Nomu ili Bilbao a ono mjesta koliko hoćete . Birate stol koji hoćete. U Lambadi naručite pizu a nema gužve i dijete ju odmah a ne kao sada morate čekati. Zaposleni u gradskim poduzećima mogu sjediti i ništa ne raditi jer neće biti slobodnih ljudi da ih u radno vrijeme svojim zahtjevima uznemiravaju a plaća ide radio ne radio. Nastavnicima u osnovnoj školi i profesorima u srednjoj će također biti lakše raditi neće razredi imati 36 učenika kao nekada već će svi učenici od 1 do 4 razreda stati u jednu učionicu.

  Županja će biti kako bi naša Predsjednica rekla najprosperitetniji Grad u Hrvatskoj koja će biti najprosperitetnija država u Evropi samo da Davor i HDZ dobiju još jedan mandat.

  I zato nemojte da netko tko nije za Davora i HDZ izađe na izbore jer bi se moglo dogoditi da ne pobijede u prvom krugu a to bi bila velika tragedija za Županju jer bi se mogla prekinuti ova dostignuća Davora i HDZ-a i Županja otići u nekom drugom smjeru

 3. 9

  Anonimno

  Ja sam baš mislio da je g. Miličević baš pravi Županjac ili se baš savršeno asimilirao i stekao ovu veliku građansku kulturu i civiliziranost po kojoj su pravi Županjci nadaleko poznati, neki kažu poznatiji od Nevistića.

  1. 9.1

   Anonimno

   Miličevići, Nevistići i ostali iz susjedne nam države su “donijeli” kulturu po kojoj su pravi županjci danas prepoznatljivi…

 4. 8

  Anonimno

  Kog ćete zlostavljati kad ostanu samo pravi Županjci u usranoj Županji i prokletoj šokadiji?

  1. 8.1

   Anonimno

   županjci su poznati po “zlostavljanju” svih onih koji nisu “županjci”

 5. 7

  Anonimno

  Povraća mi se od pravih Županjaca i od HDZ-a.

 6. 6

  Anonimno

  Je li taj gradonačenik, pravi Županjac, istrijebio Rome iz Županje ili neki posljije njega?

 7. 5

  marco75

  Što se može očekivati od nekoga koji je doveo Županju u ovo jadno stanje nego da nastavi i dalje u istom smjeru. Zar Županja stvarno nema rođenog Županjca starosjedioca za ovu funkciju? Koliko se ja sjećam zadnji je bio gosp. Tuca Svirčević još prije rata. Sve sami kamenjari dođoši čiji ovo nije zavičaj i tu su da za sebe uzmu što se više može, je.e se njima za Županju.

  1. 5.1

   Anonimno

   došlo je vrijeme kada pametni zašute, budale progovore a fukare se obogate

  2. 5.2

   Anonimno

   Povraća mi se od nekih komentara.

 8. 4

  Anonimno

  Čovjek se potpisuje pod Anonimno i drži pridiku o iskrenostri.

  1. 4.1

   Anonimno

   eto ti si se potpisao pa osjetio potrebu za moraliziranjem

  2. 4.2

   Anonimno

   eto ti si se potpisao i osjetio potrebu za moraliziranjem

 9. 3

  Anonimno

  narod koji bira nesposobne, korumpirane i neiskrene političare nije žrtva nego saučesnik!

 10. 1

  Plavusha

  Koja ne maštovitost katastrofa,naprosto mi dođe da spakiram kofere i napustim ovaj grad toliko godina uzastopce da ista osoba dobiva podršku sugrađana koji uredno kukaju kako nam je u gradu grozno, kako se posao ne može dobit bez stranačke pripadnosti HDZ zna se,i onda se opet podrži takva vlast,ništa osobno protiv gospodina Miličevića nemam ali bio bi red u koliko se želi spriječiti dodatan pad broja stanovnika Županje da se u tu fotelju postavi netko tko će stimulirati sugrađane da ostanu u gradu a ne da ga napuste jer nisu podobni

  1. 1.1

   idiot

   U ovih 12 godina vladavine Davora i HDZ-a vrijednost naše imovine , naših nekretnina pala je za 30%. Svima i onima koji su glasali za njega i onima koji su ostali kod kuće i onima koji su bili protiv njega i to mu je najznačajnije dostignuće.

   Drugo značajno postignuće Davora i HDZ-a je da su svojom politikom i investicijama smanjili broj nezaposlenih za gotovo 1000 ( pobjegli u Njemačku) a ako dobiju mandat riješiti će i ostalih 700-800 neradnika koji još uvijek očekuju da se zaposle u Županji a čeka ih siguran posao u Njemačkoj preko veze jer je u Njemačkoj na vlasti drugo krilo HDZ. Članovi HDZ-a i tamo imaju prioritet.

   Treće značajno dostignuće Davora i HDFZ-a je smanjenje broja stanovnika Županje za preko 2000 , a samim tim i smanjenje broja djece u školama i uvođenjem kružnih tokova nestale su gužve na cestama u Gradu , nema ni gužvi u kafićima , restoranima , trgovinama. Raj na zemlji. Također zbog smanjenog broja stanovnika ostalo je prazno gotovo 600 kuća i stanova koje se sada zbog prethodnih dostignuća mogu jeftino kupiti ako imate novaca. Infrastrukturu koju gradimo za grad od gotovo 20 000 ljudi platiti će ovih 9000 koji su još ostali da žive tako da će nestati i siromašnih koji će sigurno otići iz Grada u neku njima bolju sredinu gdje će standard biti niži i njima dostupan na ne stalno nešto traže i prigovaraju.

   Predloženim proračunom i aktivnostima Gradskih poduzeća za iduću godinu rekonstrukcija ceste od semafora do nasipa , uređenje glavne ceste kroz naselje Sladorana , gradnja bazena ( za sada samo kao obećanje jer ne može vam nitko toliko dati koliko Davor i HDZ mogu obećati) Davoru i HDZ-eu je potreban još jedan mandat da u potpunosti riješi problem ne zaposlenih u Županji tj. i ovih još 700-800 nezaposlenih će sigurno pobjeći u Njemačku a i smanjiti ćće se broj stanovnika te će u potpunosti nestati gužve na ulicama , u trgovinama , kafićima , restoranima.

   Zamislite ljepote kada Davor i HDZ-e ostvare sve planove i riješe se nezaposlenih i nestanu gužve u Gradu i dođete subotom prije podne na terasu u Nomu ili Bilbao a ono mjesta koliko hoćete . Birate stol koji hoćete. U Lambadi naručite pizu a nema gužve i dijete ju odmah a ne kao sada morate čekati. Zaposleni u gradskim poduzećima mogu sjediti i ništa ne raditi jer neće biti slobodnih ljudi da ih u radno vrijeme svojim zahtjevima uznemiravaju a plaća ide radio ne radio. Nastavnicima u osnovnoj školi i profesorima u srednjoj će također biti lakše raditi neće razredi imati 36 učenika kao nekada već će svi učenici od 1 do 4 razreda stati u jednu učionicu.

   Županja će biti kako bi naša Predsjednica rekla najprosperitetniji Grad u Hrvatskoj koja će biti najprosperitetnija država u Evropi samo da Davor i HDZ dobiju još jedan mandat.

   I zato nemojte da netko tko nije za Davora i HDZ izađe na izbore jer bi se moglo dogoditi da ne pobijede u prvom krugu a to bi bila velika tragedija za Županju jer bi se mogla prekinuti ova dostignuća Davora i HDZ-a i Županja otići u nekom drugom smjeru

Leave a Reply