Related Articles

2 Comments

 1. 2

  Starost mi kuca na vrata...

  Kod glioblastoma i ostalih tumora…primjera tumora dojke svih malignih oblika ta terapija moj Filipe ne vredi ništa samo bacate pare narko dilerima.Probali smo to sa Vesnom iz Gunje i umrla…sa Stojom smo probali nekakve klice iz Subotice…kamara para… plus Kubanske inekcije 5000 dolara i umre naša dobra Stoja u 59 godini.Kad dođe rak po mene ostalo je još koju pivu da popijem ali ono intezivno kao da sam na intezivnoj njegi i da potjeram koji put motocikli ono za gušt i zbogom lega…može se on povući ali se jedno jutro samo vrati…adios amigos.Dosta sam ljudi pomogao novčano da kupe tablete i idu u banje i vračarama i hodžama i znaš ŠTA…znaš ŠTA svi su umrli.I nemoj da se brinete kada vas nešto zaboli ne brinite rak je sigurno…voda…hrana…okoliš …sve je zatrovano.Što bi rekao pok. velečasni Mato Sočković dok ispijam dobru crkvenu rakiju…”pio ne pio isto ti se na kraju piše”

 2. 1

  Filip

  Konoplja. THC i CBD. Jedini spas.
  Kupiti kod provjerenih ljudi. Skupo je. Ali bolest ne pita. U roku 2 i pol do 3 mjeseca koristenja organizam se ocisti. Naravno ovisno u kojem je stadiju. Moj brat(27) imao je karcinom na licnom zivcu nakon 2 mjeseca koristenja THC i CBD uz potpunu promjenu prehrane(jako vazno) organizam je cist. Nalazi su svi uredni. I bitna je poztivna energija kojom su bolesni okruzeni. Hrabro i sretno!

Leave a Reply