Related Articles

3 Comments

 1. 3

  Tomislav

  Alo kolega ako imas kakvih problema javi se na slajs kod kazde

 2. 2

  Telekom-Struja

  Bolje i krave nego pitbuli koje neke Županjke vole šetati oko pomoćnog nogometnog igrališta. Bolje neka krave šišaju nasip nego da se plaća košenje nasipa, ali vlasnika treba kazniti za svaku fekaliju, ali i vlasnike pasa za njihove fekalije, ne vlasnikove, već od pasa, ali i za vlasnikove ako ih on ostavi, ako ima takvih vlasnika pasa, a možda ima takvih i vlasnika krava koji ne čiste za svojim kravama.

 3. 1

  Franjo

  Kakvi smo mi to postali ljudi? Kakvo je vrijeme došlo otvoriti ćemo zoološki vrt u Županji da bi mogli gledati “agresivne” krave, “razjarene” domaće svinje, “povampirene” mačke i ne znam ti kakve kokoši, patke, gusaka odavno već nema u Županji… Nikome ne smetaju psi koji bez nadzora lutaju gradom…. Mlađe generacije, djeca i unuci nam i ne znaju kako izgledaju domaće “agresivne, povampirene” životinje. Ne opravdavam postupke vlasnika i trebao bi krave držati pod nadzorom, ali vjerujem da je većini ipak bilo drago vidjeti krave i sliku koja ih vraća u djetinjstvo i ne baš tako daleku prošlost kada je bilo uobičajeno vidjeti krave i svinje kako odlaze na ispašu. Mislim da je to moguće vidjeti još samo u Štitaru i nekim selima. Nije mi jasno kako se “mirni” građani “razulare” na taktove i znaju stihove pjesme “Andrija Čordaš” te se bacaju na koljena, čupaju kosu, razdrlje košulju, puste suzu… Ipak smo samo ljudi s manama i vrlinama… https://youtu.be/ptg6v7T1Y_A

Leave a Reply