Related Articles

9 Comments

 1. 5

  Slobodan Obradović

  Bilo bi korektno da kandidati za gradonačelnika objave svoj izborni program.

  1. 5.1

   Josip

   Ajde Slobodane ne pretjeruj. Koji božiji program tebi na pameti.
   Uvijek je bilo i uvijek će biti – lijepo upakovane i sročene laži.Koje nitko nikada nije mislio ispunjavati( da nije tko ne bi bile laži) .
   Do sada je bilo za očekivati ( zbog tvog životnog iskustva) da si to gradivo savladao.
   A laži ,to je svima poznato, pričaju osobe koje su lažovi. Zna se da” onaj koji laže taj taj i krade”.
   Isto tako ” Onaj koji krade taj hoće i ubit”.
   Vrlo brzo smo došli do detaljnog opisa “Političara”.
   Zar tebe stvarno zanimaju stavovi takvih jedinki koje je ovo društvo nažalost “poplavom na obalu izbacilo”.

 2. 4

  I

  Tu nema ništa trula sredina živila policija kava šlag dcl mineralne carina banke kladionice dva tri kruga ljudi i oni su svi najpametniji i najbogatiji posao tamo vamo neke mrvice dva nogometna kluba nekom đeparac nekom plaća bosna cigare duvan za stres gradski radovi ono uvijek isti politika ono od socijalnog slučaja naprave čudo tko zna tko šuti i nema smisla pisat više i ovo je previše

 3. 3

  Anonimno

  Ajmo relano stvarno pokušavam uvijek biti nepristran i objektivan , Županja je lijep grad sa uređenim stazama,šetnicom,probijenim novim ulicamam renoviranim starim ulicama i tu priča staje….i šta sad dalje, ugodan grad za život u kojem se ne živi nego životari.
  Po mojem mišljenju Davor je dosegao svoj maximum maximuma, jednostano čovjek nema više kreativne energije isto kao i Božo Galić na razini VSŽ, iskreno mi je žao da HDZ nije bio ponudio nekog drugog kandidat ionako imaju jače glasačko tijelo, zapravo nemaju jače glasačko tijelo nego lojalno glasačko tjelo, najviše je onik oko 55% što ne izlaze uopće na izbore i zapravo su oni najveći krivci za stanje i u državi i u gradovima, što se mene tiče treba ić u promjene…

 4. 2

  Anonimno

  nevjerovatno. već jednom izgubio i ponovno kandidat!?

  1. 2.1

   idiot

   još je ne vjerojatnije da Davorova sranja ne može ispraviti pet generacija a opet se kandidira.

   1. 2.1.1

    Anonimno

    istina. ali građani i dalje biraju njegova”sranja” i normalno da se mister % kandidira..
    žalosno je da je kandidatura sdp-a za gradonačelnika ponovljena greška i nažalost ponovna pobjeda mister %

    1. 2.1.1.1

     idiot

     sve dok građani biraju Davora i pored svih njegovih sranja i posljedica koje svi trpimo svejedno je tko je protukandidat.
     Ne poznam Roku dovoljno ali iz njegovih izlaganja na gradskom vijeću , bar iz dijela koji je bio na radio Županji , zaključujem da bi bio dobar gradonačelnik. Koliko će biti dobar u organiziranju stranke i promocije svojih ideja oko vođanja Grada to ćemo još vidjeti.
     Davor je u svakom slučaju u prednosti jer je plaćen da se bavi politiko i to radi svaki dan i cijeli dan na račun svih građana Grada Županja a Roka i svi drugi imaju na raspolaganju samo svoja sredstva i svoje slobodno vrijeme jer za život ipak moraju negdje i nešto raditi.

 5. 1

  Engemarx

  Samo hrabro i do kraja! Dosta je i previše Davora i njegovih pulina. Moju potpunu podršku imaš!

Leave a Reply