Related Articles

One Comment

  1. 1

    Anonimno

    SLAVONIJO,TKO TE OSRAMOTIO Željko Džoić-Roka,gospođi Mariji i djelatnicima Crvenog križa svaka čast,napose Mariji.Kada bi imali barem jednu ženu sličnu Mariji i u gospodarskom sektoru,bilo bi dobro.Jedna je od rijetkih koja opravdava svoju poziciju i koja zna povući sredstva iz fondova,a da bi se sredstva povukla mora se i znati i htjeti.Nije mi ovdje bila namjera hvaliti Mariju Dugalić,riječi hvale vezati uz njeno ime ne zvuči začuđujuće ali izuzetno čudno i gotovo paradoksalno zvuči da je jedna Slavonija zajedno sa svojim žiteljima dovedena u poziciju da prima humanitarnu pomoć,i to u hrani.Je li doista moguće da je Slavonija postala zemlja siromaha i umobolnika koji više ne znaju prehraniti ni sami sebe,Slavonijo tko ti ponos i tradiciju pretvara u sram,tko te čini ništavnom i bezvrijednom,tko ti neda da ti kao dosad druge hraniš.U 22 županije na zadnjih 5 mjesta,četiri su slavonske županije.Dragi moji Slavonci krajnje vrijeme je da se zajedno sa vladajučom garniturom u tim županijama svi pitamo zašto je to tako i kome je u intereusu da Slavonija ostane gladna i prazna.

Leave a Reply