Related Articles

2 Comments

 1. 1

  DAVORE ODMORI MALO , ZASLUŽILI SMO

  Zar je moguće da tvorac ovog pamfleta nije svjestan da slika koja govori tisuću riječi kaže da pročišćivač neće biti gotov do ugovorenog roka 15.06.2017 godine a produljenje roka dovodi u pitanje krajnji rok za slanje zahtjeva za povlačenje sredstava iz EU fondova iz kojih se sve to financira.
  Što će se u tom slučaju dogoditi?

  Drugo pitanje je zašti je do probijanja roka došlo. Nitko nije branio gradonačelniku i Iliji Lešić da su odmah u početku gradnje tražili od izvođača da kao kooperante uzme i nekoliko domaćih firmi ( mikseri iz Vinkovaca a županjski stoje , radnici iz Vinkovaca a naši traže posla okolo) jer i te domaće firme i njihovi radnici i familije kroz povećanu cijenu vode , komunalnu naknadu i sada doživljavamo dali ćemo još i plaćati ukupnu investiciju iz vlastitih izvora zbog nesposobnosti vlasti da projekt završi .
  a naši nazovi novinari pišu hvalospjeve a šute o problemima.

  1. 1.1

   Anonimno

   Sasvim si u pravu, zaista je dobro pitanje zašto baš Vinkovci uvijek profitiraju u Županji, i od kad je došlo upravo do te prakse, kojim to kanalima naši novci i kome odlaze.

Leave a Reply