Related Articles

3 Comments

 1. 1

  DAVORE ODMORI MALO , ZASLUŽILI SMO

  Davorovi projekti su uništili Grad , male poduzetnike i otjerali dobar dio građana u Njemačku. Vrijeme je da se makne.

  1. 1.1

   hm

   nisu to projekti gradonačelnika nego projekti njegove stranke tj. ostaci koje je dobila Županja od glavnine koja je otišla u Vukovar,Vinkovce. Za projekte treba biti političar i pragmatičar a ne politički parazit.

  2. 1.2

   DAVORA DOŽIVOTNO ZA GRADONAČELNIKA

   Poskupio nam je vodu 45 , kanalizaciju 45% , komunalnu naknadu 50% , odvoz smeća 45% , neda domaćim firmama da rade već uzima Vinkovačke firme a posao mogu dobiti bliski rođaci funkcionera HDZ-a kao npr. Klanac , Draško Nemetz , GABRINI PRIJATELJI I FAMILIJA , a za ostale nema mjesta u Županji već Njemačka.

Leave a Reply