Related Articles

2 Comments

 1. 2

  zeleni zub

  Znam jednu osobu koja je radila mjesec dana, kada je došla podiči plaču, radnica u banci rekla joj je da nema ni lipe na računu..Kako nema??????..Naša vrla Hrvatska radio-televizija joj sjela na račun i pokupila sve novce..Pa kad nije pala u nesvjest, neče nikad..Za ovo ne postoji psovka , kletva ili nešta treče, ali po mom, postoji karma..
  Zar vi, stanovnici ove države, ovog sela, ne shvačate da smo postali robovi bogatih, ne u prenesenom značenju, u doslovnom smislu, ROBOVI..Dokad čemo biti robovi, i spuštati glave ispred svog neprijatelja, naših političara-robovlasnika, ovisi samo o nama, jer mi odlučujemo..A moj odabir nije raditi i puniti đepove gradonačelniku i svoj toj sviti lopova koji sjede u foteljama i samo sebi pogoduju..Kako možete trpiti i šutjeti o svemu..Izađimo i izglasajmo nepovjerenje cijeloj vladi, nemojmo čekati izbore, jer sve više uhljeba ima, a oni če opet odlučiti u ime nas koji ne žele Hdz-Sdp lopovsko-izdajničko-robovlasničnko društvo..I za kraj, uvođenjem eura čemo postati najsiromašniji narod u Eu..Izađimo iz EU, ugledajmo se na Island(izbacili sve strane banke), Mađarsku, Poljsku, Češku itd..Ljudima došlo iz guze u glavu..A nas još i Htv ucjenjuje, srušimo ta zla, jer 5 do 12 je, davno bilo..Jeste li čuli kada za direktnu demokraciju, e to vam je slučaj u Švicarskoj..Za svaku sitnicu koja dođe na red u saboru, prvo se pita narod, i šta narod izglasa tako če biti, a ne kako saborski zastupnici izglasaju..I kada če vama, stanovnicima i državljanima republike Hrvatske biti jasno da saborski zastupnici rade za građane a ne mi za njih, prestanimo im puniti đepove, kaznimo ih za sve i izvucimo se iz govana u koje su nas bacili Hdz-Sdp lopovi..Za početak, bojkotirajmo plačanje Hrt pristojbe..Svaki mjesec date 100 kn, milion pretplatnika×100 kn=100 mil.kn svaki mjesec, pa gdje idu ti novci..Prvo idu u vaše uši, a 99% vijesti, emisija poput Otvoreno, U krupnom planu itd, su laži, obmane i političke dezinformacije..Zna se tko drži Htv, e njima ide 100 mil.kn svaki mjesec, pa vi plačajte..Ali, ako jedan bojkotira plačanje biti če kažnjen, ali ako bojkotiramo plačanje svi, to je druga priča..Mogao bih pisati o nepravdi svaki dan..Ali, ljudi su se promjenili, tj, promjenili su nam ih drugi, posvađali su nas, postali smo jalni na svakog, razmislite kako je bilo prije 20-tak god..Može biti sto puta bolje, ali to moramo napraviti mi, državljani ove zemlje, a ne lopovi i izdajnici iz saborskih klupa, njih moramo makniti..

 2. 1

  Josef

  Ajde hvala dragom Bogu da su poceli nek radnici zarade placu sebi i nadam se da ce sad napokon krenit kositi ove nase zapustene ulice od korova.Cuvajte se ove zeravice.

Leave a Reply