Related Articles

4 Comments

 1. 4

  Slavo Nac

  Čemu uopće ta općina treba? Kada god (jednom godišnje u GS) tradicionalno jadikovanje Jakše o zločestoj državi koja im ne daje novce, onda treba ukinuti i tu općinu i njega i fuzionirati sve općine u tom području. To bi donijelo uštede (samo jedna uprava umjesto četiri koje su na državnoj sisi) i bolje mogućnosti za gospodarski razvoj (jače područje) uz sinergijske efekte i racionalnije trošenje.

  Ako želimo općine onda se one moraju brinuti o tome kako će živjeti a ne čekati milostinju od države.

  Izgleda da su te općine samo tu da uhljebe lokalne šerife.

 2. 3

  marco75

  Imali ikoga tko je vidio taj famozni program “Slavonija” ili je to program koji u svojoj glavi drži ishlapljeli župan Božo Kameni.

 3. 2

  zeleni zub

  Ajde da ce ocepimo, a oni nek propadnu u neznanju..

 4. 1

  Slobodan Obradović

  Izjavio Jakša Šestić, najveći volonter županjske Posavine. Njegovo „volontersko“ načelnikovanje košta građane općine skoro 150 tisuća kuna godišnje. Za te novce možeš zaposliti 2 osobe, zbrinuti 2 obitelji. Al ne laje ker radi sela. Nekome sve, nekima ništa.

Leave a Reply