Related Articles

7 Comments

 1. 3

  Anonimno

  Sve najbolje za praznike Zupanjcima iz Rovinja

 2. 2

  marco75

  Objavljujemo samo komentare koji nas hvale.

 3. 1

  marco75

  Obrisano – Pravila komentiranja

  1. 1.1

   Leo

   E tako je to marco75 kada nepismeni dođu da se njih nešto pita.
   Ata riječ, (ČESTIT BOŽIĆ) znamo čija je. A oni nisu nikada čestiti ni bili čak od njihovih djedova i ni pismeni a eto došlo vrijeme pa da u svakom džepu imaju po jednu diplomu i da mašu sa njom ali kad dođu da trebaju pokazat svoje znanje a životno nepismeni i oni kroje zakone u Hrvatskoj, tako ti je to dragi marco75, znaš ti bolje već ja koji sam davno pobjegao u diasporu.

   Ps. čestitam marco75 na otvorenoj temi……………………………………..:)

   1. 1.1.1

    županjac

    Ne lupati na pamet. Ako niste sigurni onda potražite pomoć. Mnogi ne znaju da je čestit stara hrvatska riječ za sretan. Sasvim je svejedno koju ćete riječ upotrijebiti, čestit ili sretan obije verzije su ispravne.
    http://bujicarijeci.com/2012/12/cestit-bozic-ili-sretan-bozic/

    1. 1.1.1.1

     Leo

     Ha ha ha ha_visoka filozofija jugo_produkt……………………………………….

    2. 1.1.1.2

     marco75

     “Stara hrvatska riječ” dokle ćemo živjeti u prošlosti, što ćemo sa budućnosti????

Leave a Reply