Related Articles

2 Comments

 1. 2

  Šokački cvit-čičak

  Oj Županjo , oj Županjo socijalni perivoje – slogan šokačkog sijela za iduću godinu.
  Pa nek se opet obuku u nošnje i idu u “Dobro jutro Hrvatska”.

 2. 1

  Anonimno

  Komentari gospodina užarevića i izvješće Centra za socijalnu skrb grada Županja na prvi mah kod čitatelja ostavljaju dojam euforije i kretanje stvari ka boljem, no kako oni nisu posljedica pozitivnog trenda u smislu rasta realnog standarda građana več refleksija migrativnog ciklusa (iseljavanja) onda baš i nemamo razloga za radost.Dugoročno gledano ovaj samo po brojkama pozitivan pad korisnika socijalne pomoći mogao bi postati naš veliki problem.Bez obzira na brojke koje obečavaju ili bolje rečeno zavaravaju i unatoć maksimalnom trudu djelatnika Centra, većina građana Županje je iz dana u dan sve siromašnija.Za razliku od predhodno spomenutog ovaj trend ne pada niti će padati ako u skoroj budućnosti ne dođe do promjene ekonomske i socijalne politike koju vodi sadašnja gradska vlast.

Leave a Reply