Related Articles

4 Comments

 1. 3

  Srijeda

  E moj Roka (SDP), uz takve “kadrove” poput Hubera i Šarića fale ti još Cegledi i Perkunić . Bavite se prevarama kao kladionice … 🙂

 2. 2

  Buntovnik bez razloga

  Nisam HDZ-ovac, ali Roka, ovo ti je lopovska taktika, pokušavaš sjediti na dvije stolice, kao ovi u saboru. Kako možeš biti nezavisni, a i dalje biti član stranke? To nije nezavisnost, to je zezanje naroda, da ne kažem nešto grublje.

 3. 1

  Bari

  Moj glas na slijedećim izborima ide za ovog čovjeka. Iz razloga što nam treba neka promjena. Ovo što imamo već tko zna koliko godina ne doprinosi boljitku, nego je iz dana u dan sve gore i gore. Staze i nove ceste ne stvaraju radna mjesta, nego baš suprotno. Ljudima je lakše otići iz ovog grada zahvaljujući divnim stazama i cestama.

  Bezobzira kakav bio, vrijeme je da debeli prdonja i njegovi dupelisci završe u arhivi…

Leave a Reply