Related Articles

14 Comments

 1. 7

  marco75

  Čemu se mogu nadati građani Županje kada im u Gradskom vijeću sjede ove dvije gospođe koje zajedno imaju preko 150 godina.

  1. 7.1

   jedan Županjac

   Uvaženi marco 75 , ne znam jete li 75-to godište pa Vam je ta brojka uz pseudonim!? No prije svega kao jedan muškarac ili kako bi se to reklo đentlmen treba li bi znati da nije pristojno žene pitati za godine i na tom planu ih omalovažavati. Jedna od gospođa je iznimno aktivna u svojoj umirovljeničkoj populaciji i učinila je mnogo za njih. I u vijeću sjedi zbog njih. Mislim da to ne bi trebalo biti upitno. Slažem se da su neki ljudi trebali u političku mirovinu i da šansu treba dati mladima. Sastav vijeća sigurno je mogao posebice kada je riječ o vladajućim biti drugačiji. Nitko me ne može uvjeriti da u tako velikoj stranci nema mladih i obrazovanih ljudi. Ima???? I u tom smislu apsolutno podpisujem Vaš komentar. No ne i u konstaciji s brojem 150…

 2. 6

  Slobodan Obradović

  Niti reda, o dnevnom redu sjednice na službenoj stranici Grada Županja, ni zapisnika, iako je to zakonska obaveza. Lakše se pozivati na lokalpatriotizam nego raditi po zakonu. Tko da troši vrijeme i pita građane što misle o nekoj temi, koja će biti na sjednici. Vladajuća ekipa rađe krši zakon, a oporbi to ne smeta. Oporba, niti prisiljava vladajuće da izvršava svoje zakonske obaveze, niti javno (na svojim stranicama) stavlja na „dnevni red“ barem neke teme koje će se naći sjednici gradskog vijeća.

 3. 5

  Slobodan Obradović

  Vinkovačka televizija može objavljivati što i kako želi. Privatna je firma i njihov interes ne mora biti javni interes. Problem je Grad Županja koji blokira pravo građana na pristup informacijama. Grad je dužan objavljivati informacije što i kako radi, u ime i za račun građana. Danas, u digitalno doba, ne objavljivati materijale za i sa sjednica je školski primjer bahatosti gradske uprave.

  1. 5.1

   Pučkoškolac

   Poštujem pravo VKTV da vodi uređivačku politiku kako god im volja i da objavljuju što god i kako god žele. Međutim, užasno mi smeta što se iz našeg gradskog proračuna koji i ja punim iz prireza, izdvaja više desetaka tisuća kuna za tu privatnu TV kuću. Ja to ne želim!!!

   1. 5.1.1

    jedan Županjac

    Pučkoškolac moj, a kako komentiraš to što i ti i ja plaćamo svaki mjesec 80 kuna tv pretplate? Kada je što objavljeno o našem malom gradiću. Pozitvno ili negativno ? Nikada ništa… Sve šturo i na kapaljku. A to što se iz proračuna Grad izdvaja za VKTV vjeruj mi tek je kap u moru s obzirom da kakva god ti se činila ta TV kuća na njom možeš pogledati i vidjeti sve što se zbiva u našem gradu.

    1. 5.1.1.1

     Pučkoškolac

     Komentiram tako da mi je od VKTV lošija jedino HTV!!! Međutim, tu prekapacitiranu javnu kuću plaćamo temeljem užasno lošeg, ali važećeg Zakona o HRT a ovu privatnu (2×1 itd) plaćamo isključivo samovoljom jednog debeljka koji pritom ima samo jedan uvjet da se o njemu izvješćuje u superlativima. Nadam se da ću doživjeti ukidanje tv pretplate HRT-u i ukidanje “mita” VKTV-u.

 4. 4

  mario

  Ispravak netočnog navoda, slikom i tonskim zapisom je samo sa aktualnog sata ali ne i komentarima novinara, novinari su spomenuli sukus cijelog dn.reda,drugim riječima, ako si oporba i želiš da te medij poprate bitno je da si aktivan na aktualnom satu, to oporba treba, mora koristiti i koristi..meni je bitnije što oporba kaže nego vladajući

 5. 3

  mario

  Sjednica vijeća je trajala 5 sati, bilo je 12-13 točaka a prilog je samo sa “aktualnog sata”

  1. 3.1

   jedan Županjac

   Zar nije prilog krenuo s točkama o proračunu i zaduženju? Inače, riječ prilog upotrebljavaju ljudi iz medijima. Mario ako već poznaješ problematiku ili si pak iz medija, toplo preporučam radi objektivnosti da našiljiš olovku i kreneš izvještavati s Gradskog vijeća. I pogledaj prilog od početka pa ćeš viditi da si falija…. Čuj demokracija jeste ali pod svaku cijenu kritizirati nije uredu.. Inače kritika je zdrava ako je utemljena.. Lijep ti pozdrav…

 6. 2

  marco75

  Nesposobnom Ćeli smetaju kritike izabranih vijećnika (Neće nitko ulagati u Županju). Normalni ulagači ne gledaju po lokalnim novinama i televizijama rasprave u vijeću, nego traže normalne ljude sa kojim mogu komunicirati i dogovarati poslove a takvih u županjskoj vlasti nema.

 7. 1

  Telekom-struja-je-najstruja

  Glas nijednog oporbenjaka naravno nismo mogli čuti uživo, jer je to naravno prilog Vinkovačke televizije.

  1. 1.1

   jedan Županjac

   A iz koje je stranke Mladen Huber? Čini mi se da te malo struja strujnila pa od crvenila ne vidiš realno….

   1. 1.1.1

    DAVORE ODMORI MALO , ZASLUŽILI SMO

    u pravu si punih 5 sekundi se čulo oporbu. Malo previše i za HDZ-e

Leave a Reply