Related Articles

3 Comments

  1. 3

    Županjac

    Zašto su građani dozvolili sebi da budu poniženi,jadni i bez dostojanstva i kako i zašto su dopustili jednoj osobi da ih ponižava svojim bezobzirnim postupcima,terorom,odlučivanjem o svemu i samo onom što njemu paše.Zašto mu se dopustili da on sam zapošljava koga i gdje hoće,smjenjuje,odlučuje a poslušnike i dupeuvlakače tjera da dižu ruke za njegove odluke.Dragi Županji izađite iz mraka,i upalite svjetlo demokracije,vidjet će te kako će slika stvarnoga biti mnogo jasnija i ljepša.

  2. 2

    TUTKO

    Tko je smijenio gradskog vjećnika Petra Petra Buljevića u NO Komunalac i tko je na to.mjesto imenovao Nadu Galović, aktuanu predsjednicu gradskog vijeća Županja?
    Ona prima naknadu tamo i u gradskom vijeću navodno a ne saziva gradsko vijeće vec skoro 3 mj.i ako ga ne sazove do 13.11.2020.( još 5 dana) stvoriti će preduvjet time da Ministar Malenica može raspustiti gradsko vijeće Županja.
    I ona će za tu novonastalu situaciju biti odgovorna ako do nje dođe.
    Uz to je navodno i kandidat na predstojećim unutarstranačkim izborima za dopredsjednicu GO HDZ Županja.
    Zna se čiji.
    Navodno postoji samo jedan član Skupštine u tim gradskim tvrtkama koji može postavljati i smjenjivati članove nadzornih odbora i direktore gradskih tvrtki.?
    Takav je kažu Statut.?
    Koji je to saziv gradskog vijeća donio takve odredbe u gradskim aktima ako je to tako?
    Šta reći na to sve.

  3. 1

    Banana

    Te novine dodju kod nas besplatno. Stoji jedno 20 primjeraka. Al da itko i pogleda ih.
    I onda naravno završe u starom papiru nakon nekoliko dana.
    Jedno vrijeme skoro na svakoj stranici bila je na slici jedna te ista osoba. Sada nesto manje. I tako godinama.

Leave a Reply