Related Articles

3 Comments

 1. 3

  Tikva

  Čini se da ti logika nije jača strana. Nije bitan autor nego činjenice.
  A činjenice su da je u Hrvatskoj sve manje ljudi i činjenica je da je ispuštanje CO2 manje. Za prvu činjenicu HDZ odbija odgovornost, a za drugu uzima zasluge.
  A te dvije činjenice su i te kako povezane, što je manje ljudi, manja je i emisija stakleničkih plinova. Veliki dio smanjenja emisija CO2 kojim se oni hvale, je upravo zbog smanjenja broja stanovnika.
  Jedna mala ispravka, ja ne pljujem po svima, nego samo po HDZ-u.

 2. 2

  Tikva

  Ne valja mi net u šumi pa se ponavljam. 😁

 3. 1

  Tikva

  Evo jedan afirmacijski komentar za HDZ.
  Što se ekologije tiče najbolje je glasati za HDZ. Onda će sinergijom HDZ-ove vlade i lokalnih vlasti pozitivni učinci na smanjenje ispuštanja stakleničkih plinova biti jako dobri. Hrvatska do 2030. ima za cilj smanjenje ispuštanja stakleničkih plinova za 40%. u odnosu na 1990. HDZ-ova vlada već desetak godina jako uspješno vodi zemlju ka tom cilju. I svake godine se ispušta sve manje i manje stakleničkih plinova. Zato su oni u zadnjih 10-ak godina i poslali cca 500 tisuća ljudi u inozemstvo. Zamislite da su ti ljudi ostali u Hrvatskoj. Sad bi u Hrvatskoj bilo 150, tisuća auta više i svi oni bi ispuštali CO2 u atmosferu, bilo bi puno više otpadnog motornog ulja za zbrinjavanje, starih guma, akumulatora…
  Još bi ti ljudi i grijali svoje domove te i na taj način zagađivači zrak i udaljili Hrvatsku od zacrtanog cilja -40% stakleničkih plinova.
  Ovako je mudrim HDZ-ovim vodstvom to sve prebačeno na razvijenije zemlje EU. Pa sad ti građani ispuštaju CO2 po Njemačkoj, Irskoj, Austriji, Švedskoj…
  I Hrvatska pod mudrim HDZ-ovim vodstvom će biti najuspješnija zemlja EU po smanjenju emisije stakleničkih plinova.
  Ako treba može HDZ poslati još 500 tisuća ljudi van, da smanji zagađenje.

Leave a Reply