Snimanje za županjski spot We are Happy napokon je završeno. Preko 140 gigabajta videomaterijala je snimljeno i to sve sada treba pregledati, probrati, isjeći, spojiti, moontirati, ozvučiti... uf zaboli me glava, al dobro to vas baš puno i ne zanima.
Ono što vas zanima jeste da će video iti ubrzo gotov a premijera bi trebala niti ui Srijedu u 21.00 sati. Do tada uživajte u fotkama sa snimanja.


