Related Articles

6 Comments

 1. 5

  MaestroZG

  Čija je to anketa. ?
  Zašto kada se glasa u anketi trenutne
  rezultate se ne moze vidjeti?

  Reply
 2. 4

  Potencijalni glasač

  Kako pisati i popunjavati anketu,kad se još nisu raspisali izbori,kandidati skupili legitimne potpise ,za Županju 450 potpisa,Zašto niste stavili i Baba Maru iz kraja Prdina bara u anketu i na listu za gradonačelnika,pa realno možda i ona ima šanse.

  Reply
 3. 3

  Karolina

  Ja studiram ekonomiju i smjer menađzment i učuli smo o viziji, misiji i strategiji.
  Vizija se pise tako da se opiše buduće ŽELJENO stanje za obično 10.
  g.
  Ova je Vizija odlično napisana samo da još ima tko da ju ostvari kroz 5 g.
  ( da ima i hoće).

  Reply
 4. 2

  Trojanac

  Čitam komentar od Macro75
  i vidim ” destrukciju ” u komentaru.
  Prema onome sto je Macro75 napisao zaključujem da on “ima daske u glavi” i da je sa 15.g zavrsio 5. razred O.Š.

  Reply
 5. 1

  marco75

  Tko je taj tko može u centru Županje vidjeti lijepi suvremeni hotel “JELEN” sa svim suvremenim sadržajima, uobičajenu gradsku vrevu i poduzetničku klimu????? Pogledavši ovlaš daljnji tekst čini mi se da taj ima lijepe neostvarive snove ili mu nisu sve daske na broju.

  Reply
  1. 1.1

   Marica

   Treba malo ” pogledati u budućnost”?.
   Piše VIZIJA 2026.godine.
   Za 5 godina.
   Znači može i da bude i da ne bude?
   Budućnost je neizvjesna. No dobro “zvuči ” i ulijeva optimizam.
   Jos bi ljepše zvučalo da je pisalo hotel “Hilton”
   No trud autora je za pohvalu.

   Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here