11. lipnja 2026
vandalizam_na_setnici_2

Naš čitatelj poslao nam je fotke koje je snimo jučer na šetnici. Na fotkama se jasno vide najnovija (ne)djela vandala koji su razbili dvije lanterne i nogama pokušali izbiti kante za smeće na šetnici.  Kako nam kaže čitatelj koji svakodnevno uživa na šetnici vandalizam se morao odigrati u noći petak na subotu a najvjerovatnije se radi o maloljetnicima koji se vikendom tu sastaju i skupljaju prva ljubavna iskustva, pa im svjetla smetaju. To su nam povrdili i ribiči koji su često dolazili u situaciju da interveniraju i spriječe mladež da u svojoj obijesti ne počine veće štete na šetnici.

[images type=”carousel” cols=”five” auto_duration=”2000″ auto_slide=”true” lightbox=”true”]
[image link=”35209″ image=”35209″]
[image link=”35208″ image=”35208″]
[image link=”35207″ image=”35207″]
[image link=”35206″ image=”35206″]
[image link=”35205″ image=”35205″]
[image link=”35204″ image=”35204″]
[image link=”35203″ image=”35203″]
[/images]

– Dođu tu sa bocama kupljenog alkohola, par muških i 2-3 djevojke koje jedva imaju 14-15 godina, piju, vrište, lupaju a ponekad se i posvađaju i potuku. Nedavno me jedan gotovo pogodio praznom bocom koju je htio sa nasipa baciti u Savu, ali je bio “prekratak”. Kad sam viknuo na njih razbježaše se prema gradu. – ispričao nam je jedan pecaroš.

[quote bcolor=”#25a7ed” arrow=”yes”]županjac.net[/quote]

[divide icon=”square”]

Odgovori