Related Articles

4 Comments

 1. 2

  KALIMERO

  Da, ali demokratski, ne kuloarski.

  Reply
 2. 1

  Antilopa

  Provjetravanja treba napraviti u tim Udrugama.
  Neki ljudi su se tamo ” zabetonirali” i desetljećima su predsjednici.
  I u kulturi i u športu.
  Jedna trećina članstva saziva u principu izvanrednu izbornu Skupštinu
  i predlaže mjesto, i datum održavanja i dnevni red.
  Mlađe ljude izabrati – preporuka.
  9ni su budućnost.

  Reply
  1. 1.1

   KALIMERO

   Uvažena Antilopa, mladi ljudi ne mogu graditi kuću, ukoliko ona nema temelja. A temelje Kristala su davnih godina izgradili i učvrstili pojedinci, koji su vjerovali da KUD kao takav, sa svom logistikom i članstvom može postići odlične rezultate. I jeste. Nisam protiv mladih ljudi. Dapače, mladost i iskustvo ukoliko pronađu zajednički cilj, daju izvrsne rezultate. No jesam protiv apriori nametanja i neobazrivog i bahatog zatvaranja vrata ljudima koji su godinama radili i stvarali. Ne znam tko ste i jeste li upućeni uopće u događanja unutar KUD-a, ali vidim da ste aktivni i čitam Vaše komentare u kojima stalno nešto docirate pa Vam predlažem da se predstavite, jer šteta bi bila da tako jedna svestrana osoba puna znanja bude marginalizirana. Nije ni pristojno, a ni korektno napisati rečenicu: ” Neki ljudi su se tamo ” zabetonirali” i desetljećima su predsjednici.” jer očito je da ste ju napisali onako usput tek da se komentira, a to zaključujem na osnovu slijedeće napisane. Dugodišnja predsjednica KUU” Kristal-Sladorana” dala je sebe i duhovno i materijalno i to će vam potvrditi svatko dobronamjeran. Također i drugi ljudi. Možda je vrijeme da se dogode promjene, ali na ovakv način-NE! U svakoj komunikaciji mora postojati kompromis, i razina koja se ne smije prijeći. Čini mi se da se ovdje dogodilo upravo suprotno. U ime svih onih koji Kristal nose u srcu, dišu za njega, daju mu i ponosno istiću da su dio te velike i najljepše obitelji, voljela bi da svi sjednu za stol, dogovore se i pronađu najbolje rješenje i pri tome zatomi ego, jer sve što se zasiniva na egu vrati se kao bumerang. Hvala vam ukoliko ste pročitali moj komentar. Svako vam dobro želim. P.S. Ne zastupam ničiju stranu, samo ne želim da se o Kristalu raspravlja na ovaj način.

   Reply
   1. 1.1.1

    Antilopa

    Isprika.
    Čast izuzecima i isprika svima na koje se moj komentar nectreba i ne odnosi a mislim da se nikako nebi trebao odnositi na KUU Kristal.
    U pravi ste. Komentar je napisan tako se stvari generalizirati.
    No ostajem pri tome da treba težiti osvježavanju kadrovskom.

    Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here