Related Articles

2 Comments

  1. 2

    nebuišlo

    nije dao štitarskim udrugama jer je davao vukovarskoj pošto je sa penavom bio na listi na izborima,vinkovačkim penzionerima i udruzi potrošača da se boži županu dodvori,a što se staza tiče,radovi su počeli taman kad su firme koje su radile kod miličevića po županji pozavršavale tamo i preselile se da rade staze po štitaru po najvećim cijenama u okolici. načelnik piše uvjete natječaja,kakvu stazu želi,načelnik bira ekipu za komisiju koja će otvarati ponude i načelnik bira tri firme kojima će poslati ponudu. zanimljivo,sve pošteno i po zakonu,sam sebe nadzire i kune se u poštenje. i popu biskup stavi tutore da ga nadziru. ali ga je zato državna revizija oprala za stotine tisuća kuna nenaplaćene komunalne naknade,grobarina,zakupa poljoprivrednog zemljišta….muka mu je i što mu je vijeće izglasalo da pomoć za novorođenče podigne sa tisuću na 3 tisuće kuna. čovjek je uštedio kroz 4 godine dva miliona kuna u proračunu koja su se trebala odlukama vijeća dodijeliti udrugama,civilnoj zaštiti,održavanju infrastrukture i napretku sela. marko zvani obećanko….laganje mu je zanimanje

  2. 1

    golac

    Nadam se da će Markan pasti na stazama po kojima sve manje mještana hodi,

Leave a Reply