Related Articles

3 Comments

 1. 3

  Marko

  Zupanja je postala mokri san birtijasa i dzabalebarosa. Tvornice su unistene a jedino birtije prosperiraju. Nema vise ulice u uzem centru kojom mozes proci a da ne prolazis kroz biriju. Em su se prosirili na nogostupe em na parkirna mjesta na ulicu.
  Zadnji i najbolji primjer je ona slasticarna pokraj gimnazije (koju vlasnik naziva nekakvim rock kaficem). Taj se siri kao korov, a stanari zgrade u kojoj su mirno zivjeli do otvaranja birtije vec godinama muku muce. Pitanje je samo do kada.

 2. 2

  Jelica B Pfeiffer

  Zaista je vazno, da skupite dovoljan broj potpisa od svojih sustanara i suvlasnika, tako da bi poslije izbora mogli pokusati ponovo sa novim gradonacelnikom, da vam sredi tu jako neugodnu situaciju!!!!🙏🙏❤️👨‍👩‍👧‍👦😘🍀🙋✌️!!!!

 3. 1

  Pravednik

  Toliko ćeš i dobiti glasova,a što se tiče pretresanja i to će se desiti uskoro,stat će se tiraniji i zastrašivanju na kraj.Doći će vjera i nada u bolje sutra.

Leave a Reply