Related Articles

2 Comments

  1. 2

    Josip Fici

    Nedavno sam na jednom portalu pisao o tome. posve je nerazumno ne dopustiti primjerice Štitarcima (to je ipak moje selo!) a onda Gradišcima, Cerancima, Bošnjačanima itd,itd, da odu u ljekarnu ili Dom zdravlja u Županju, ili da se opskrbe osnovnim namirnicama, koje u Štitaru ne mogu nabaviti. Razumljiva je nakana Stožera,ali ipak ljude se ne može posve zatvoriti u 4 zida. Putovanjem kroz mjesta bivše općine Županja omogućit će se ljudima lakši život bez stresa zvanog Propusnica, ljudi ne će stvarati zalihe namirnica, jer će ih moći uvijek nabaviti, lakše će pojedinci podnositi obveznu samoizolaciju, jer će biti više onih koji će im moći pomoći. Osim toga, ljudi su isprepleteni rodbinskim vezama i ako im se omoguće kontakti lakše će podnositi ovo ludo vrijeme. Da ne duljim, izražavam bezrezervnu podršku gospodinu Paneniću, želim mu da i zbog njega ali pogotovo zbog svih nas da u tom nastojanju i uspije. No ipak mislim da je tu inicijativu trebao pokazati naš vrli župan.

  2. 1

    Jaso

    Mislim da je ta ideja dobra. Lakše bi se radilo.

Leave a Reply