Related Articles

9 Comments

 1. 9

  Cigo

  Nekad HDZ govna danas nezavisna govna. Fuj cijelo gradsko vijeće i prošli i ovo novo smrdi od nespisobnosti.

 2. 8

  Željko Džoić-Roka

  Današnji predsjednik Gradskog vijeća gosp.Ante Juko i njegov zamjenik gosp. Petar Buljević nedavno su prognani iz HDZ-ea(dakle oni nisu kako veli gradonačelnik odmetnici,oni su prognanici pakosne volje) samo zato što su imali nešto drukćije mišljenje,bolje rećeno djelomićno drukćije jer nisu bili protiv bazena,samo protiv takvog vida financiranja.Ni u jednom momentu nisu napadali niti omalovažavali gosp.gradonačelnika ni kao personu ni kao instituciju.Za to su imali jako rigorozne posljedice.Danas aktualni gradonačelnik kroz medije,dakle javno i permanentno devalvira i optužuje svog aktualnog predsjednika.Ako uz institut predsjednika G.O. HDZ-ea vežete termine Pirove pobjede i fikusa,šta je to,napominjem da se povrijeđuje i institucija i perosna direktno vezana uz taj titular.

 3. 7

  P. 56

  Pokraj obrazovanih poslovno uspješnih, obrazovanih intelektualaca, dokaznih i javnosti poznatih i sigurno postenijih, u Gradskom vijeću sjede nesposobni, polupismeni klimoglavi podizači ruke…
  P 56

 4. 6

  adriano

  Pravi mi je kuriozitet što mnogi županjci kojima su djedovi,očevi te i oni sami rođeni ovdje al ne žele bit slavonci već imaju svoje zavičajne klubove,npr. dalmatinski zavičajni klub.(čitaj Vlaji).Isto tako ne ćudi ,a po njegovoj izjavi,što nam se naš vrli ,uskoro bivši gradonačelnik nikad nije osječao slavoncem,više hercegovcem……to su njegove riječi i zato mi nije žao što je izgubio dobar dio tržišta za kuline i kobasice.⛔

 5. 5

  Socijalni slučaj

  Podpresjednik gradskog vijeca ce sad munjevitom brzinom napredovat.

  Nek se to isprati.

 6. 4

  adriano

  Strah od DORH-a zbog sumnjivih radnji.Trebalo bi provjerit nesrazmjer primanja i imovine gosp.Miličevića!
  Sretni smo ,imamo kružni tok i pješačke staze što je civilizacijski doseg,još da dobijemo točalište za noge ni stari rimljani nam ne bi bili ravni.

 7. 3

  Skretničar

  Miličeviću ništa ti ne vjerujemo više..Ti si sve svoje pokazao.

 8. 2

  Sentomentalista

  Miličeviću da imaš imalo stida i srama dao bi smjesta ostavku.
  Nešto se instiš da ti kso imaš navodno većinu u novom gradskom odboru hdz.s.
  To su tvoje fikcije i pokušaj manipulacije.
  Ti si sada samo najobičniji član hdz.a.
  Nisi predsjednik više, nisi ni dopredsjednik , nisi ni član gradskog odbors hdz.a.
  Ti si sada najobičniji član hdz.a. Jedan od tisuću.
  Ti jesi još uvjek gradonačelnik l svoju dužnost ne obsvljaš da propisims.
  Izgubio di danas gradsko vijeće i dao ga u ruke oporbe i podmečeš tu krivnju novom predsjedniku hdz.a koji nije ništa u vijeću i nije ni stupio na novu dužnost i hdu.u.
  Kako si besraman u političkom podmetanju. No očito ti je došao politički kraj samo to tebi još nitko nije rekao.
  Nisi do 15.9.2020.predao izvješće o izvršenju proračuna za prvih 6 mj. 2020.
  Drugo nisi do 15.11.2020.
  predao rebalans proračuna.
  Ne poštivaš zakonske rokove.
  “Radiš šta hočeš al nečeš tako dokle očeš “, jer ” jer nije ti tata ostavio Županju u nasljedstvo”

 9. 1

  Županjac

  Pa farsa je bila do sada sa tobom na čelu gradskog vijeća,gdje si imao samo dizače ruku i ljude koji nisu imali svoje ja.Govorio si ljudima koja će ti figurama pitanja postavljati,na koja si ti slatkorječivo i licemjerno davao odgovore.Nitko nije smio oponirali ,nego samo klimatati glavom,kao i danas krenuti za tobom i napustiti sjednicu gradskog vijeća,a sutra će im guzica tonuti za naknadom koju dobivaju u tom istom vijeću.

Leave a Reply