Related Articles

One Comment

  1. 1

    RuzaDabicBucak

    Dobar dan Petar Buljević. Konačno mali korak.Dali biste bili ljubazni da date detalje u javnost zašto Vi nemožete stanarima dati zemljište bez naknade. Vama je to zemljište poklonila država a na Vama je da to Zemljište date stanarima bez naknade jer je ono već njihovo. Oni su kupovali te stanove u vjeri da su onakvi u kakvim su živjeli. Nije njihova krivica što se sve zapetljalo oko zemljišta ,okućnice. Zemlja gdje su bile bašče je druga stvar.Molim za objašnjenje zašto država ne predviđa takvu mogućnost_Hrvatska sada ima demokraciju pa Šećeranci imaju pravo na Transparentrost. A,ako ste baš zapeli činiti državu sretnom onda prodajte to zemljište stanarima za 1 jednu kunu. tako će svi biti zadovoljni;država , naravno stanari a i Vama će se ostvariti želja da tu zemlju prenesete u vlasništvo bez naknade.
    Topli pozdrav
    Ruža-Ružica

Leave a Reply