Related Articles

18 Comments

 1. 8

  Purger

  Škorini prebjezi i “veliki revolucionari” koji gledaju samo vlastite interese. Narod je glup ako glasa za takve jer zbog takvih je ne samo HDZ već i ostale stranke na lošem glasu. Lopovi, plagijatori i predatori. Ne mogu trpiti stranačku disciplinu zbog vlastitih interesa. Od tuda i kreću afere jer tu se otkriju svojom nezasitnošću.

  Reply
  1. 8.1

   Županjski mrgud

   Kakav vlastiti interes u svemu ima Juzbašić? Interes da ostane bez posla u Zagrebu kao i Šarić u županiji, a za koji bi se vi svi otimali.
   A što se tiče stranačke discipline izgleda da ti živiš u “Sjevernoj Koreji” u kojoj normalni ljudi ne žele živjeti, ti samo slijepo slušaj svog Davora!

   Reply
 2. 7

  M.K.

  Zbog takvih propadaju naše firme, a ljudi idu na cestu. Jer uzmu proviziju, a ove gazde prevare i državu i radnike. Zatvore firme i nikom ništa. Samo oni pune džepove. I onda se on ide kandidirati za gradonačelnika i očekuje da mu vjerujemo. Tko je sad tu lud, on ili građani?

  Reply
 3. 6

  Roky

  Eto zbog koga je propala Slavonija i Šećerana. Jer je sa Zadrom i ekipom bio u talu. I sad ste vi kao napravili neki pokret s njim i glasat ćete za čovjeka koji je pokopao dvije najveće tvrtke u okolici. Pa zbilja ste budale.

  Reply
 4. 5

  Nisam naivac

  Haha… prsti u pekmezu, ovaj u šećeru i zalihama. Jasno je da je bilo muljaža jer inače bi sve išlo putem natječaja. Ovako je Juzbašić direktno pogodovao u ovim poslovima. I sad nekima to nije kriminal. Sad će sigurno reći kao i Dabro, ukrao sam tri milijuna ajde, a onda možda i pet. Da pet milijuna. Ne razumijem pitanje i šta vas briga koliko sam ukrao.

  Ljudi ako on dođe na mjesto gradonačelnika Šećerana će u stečaj jer to im je cilj,a ljudi će na ulice. I to će vam donijeti ovaj pokret koji je nastao u Županji.

  Reply
 5. 4

  DOMI

  Nešto oko nabave medicinskog alkohola sam i ja sam radio pa mi je neshvatljivo da poduzetnik (kada radi sa državom ili državnim poduzećem) mora obračunati trošarinu na alkohol i to 70kn po litri, a taj prihod ide opet direktno državi. Po tome ispada da je od ukupne cifre od 13.3 mil.kn direktno na trošarine (državi) otišlo 10.5 mil. kn. Just saying.

  Reply
  1. 4.1

   Ivan iz mase

   Upravu si,točan je tvoj izračun kada su u pitanju obićni poduzetnici ,no u ovome slučaju nije tako , jer da jeste zar bi tajili ugovor i proglasavali ga sigurnosnom tajnom.Prvo se ugasi proizvodnja strateškog proizvoda i 15 mladih ljudi preko noći ostane bez posla( dio odseli iz Zupanje,za što je kriv normalno Gradonačelnik)a onda se u tijeku pandemije pokreće proizvodnje.Isto tako sasvim je slučajno da se za mandata Juzbe u Drzavnim zalihama povećava kupnja brašna i šećera za šest puta, od tvrtki u predstačajnoj nagodbi bez javnoga natječaja .(sigurnosna tajna ali se borbeni zrakoplovi kupuju pute javnoga natječaja).Nekad su Slavonija i Šećerana bile ponos i dika našega grada ,zapošljavale stotine radnika ,davale visoke plaće , pomagale su kulturne i sporske udruge grada ,pitaj koliko danas izdvajaju za navedeno , slovima i brojkom nula 0, a radnike traze preko radija jer nitko tamo više ne zeli raditi.

   Reply
   1. 4.1.1

    Baba Mara

    Hallo ” pametnjakoviću”
    Zasto gradonacelnik jos nije predložio da se raspiše natjecaj za koncesuju za odrzavanje dimnjaka u Zupanji, koja je istekla prije godinu dana nakon svojih pet godina vazenja?
    Zašto je produžio s postojećom tvrtkom te poslove aneksom ugovora.
    Dali je tu u pitanju vlasnik tvrtke koji je stranački kolega i aktivista dugogodišnji.?
    Zasto je “sramotno niska cijena” te koncesije ? Dali je to štetan ugovor za Grad i dali tu ima pogodovanja.?
    Dali znaš odgovore na ta pitanja.

    Reply
   2. 4.1.2

    Braća Grimm

    Analitičaru to je tvoj hdz omogućio da dođe jedan čovjek, pobere lovorike u Sladorani i Slavoniji.

    Reply
 6. 3

  Braća Grimm

  Ovo je doista veliki krimen. Iz čitavog članka nema baš ništa inkriminirajuće, tj.nekakve indicije koje bi upućivali na isto. Mene zanima zašto hdz-ov koalicijski partner čitaj (novinarčić) nije to iskopao kada je Juzbašić bio u hdz-u? Zna se tko je inicijator članka. Kako budu bližili se izbori oni će vaditi iz ladica takve članke, koji ne diraju nikoga tko želi promjene u Županji.

  Reply
  1. 3.1

   Ivan iz mase

   Nevidiš krimen , pa ni Mamić ne vidi krimen ,pa je dobio 6 GOD

   Reply
 7. 2

  GOM

  A gdje se trebao nabavljati alkohol ako ne u Županji?
  To bila odlična prilika da se nekima gore otvore oči pa da špiritana u Županji i nakon covid krize nastavi s proizvodnjom.

  https://www.google.hr/amp/s/m.vecernji.hr/amp/vijesti/sladorana-u-zupanji-hitno-u-srijedu-pokrece-proizvodnju-medicinskog-alkohola-1388286

  Reply
  1. 2.1

   Roky

   A problem je kad se kulen kupi u Županji? A što imate dvostruka mjerila. S tim da je taj kulen donio gradu novaca i novaca iz raznih institucija. A ovi mutni poslovi samo uništili Šećeranu i Slavoniju. Pa sad narode budi glup pa glasaj kontra onog tko te hrani.

   Reply
   1. 2.1.1

    Marko

    “pa glasaj kontra onog tko te hrani.” – to mislis na uhljebe i sve one koji su se morali poniziti pred kulin-banom Davorom da bi ih isti negdje uhljebio?
    Jadan je onaj tko ovisi o davoru i njegovu hranjenju.

    Reply
   2. 2.1.2

    Poštenjačina

    Idiote,ako Čelo hrani tebe i tvoju obitelj
    bez rada, i tvojim uvlačenjem njemu u guzicu,začepi, jer mnogi svoj kruh za sebe i svoju djecu zaradađuju svojim poštenim i mukotrpnim radom, smradu jedan.

    Reply
 8. 1

  GOM

  Onaj tko čita s razumijevanjem jasno mu je da se ovdje Juzbašića ne optužuje za ništa.
  Srpski portal novosti odrađuje posao svom koalicijskom partneru.

  Reply
  1. 1.1

   Vrijedni radnik

   Onome tko ovo čita mora bit jasno da su Šećerana i Slavonija propale upravo zbog toga što je dijelio plijen sa gazdama. Zbog takvih je propala cijela Hrvatska.

   Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here