Related Articles

6 Comments

 1. 4

  Slobodan Obradović

  Kruha, kruha, gospodaru. Asfalt, asfalt, rajo treba.

 2. 3

  Anonimno

  svaka cast gradanin on je jedan ocit primjer neradnika i lezilebovica ali bitno da na sve ima primjedbu

 3. 2

  Slobodan Obradović

  Danas dizati krediti da bi uređivao cestu??? Dizati kredit za veći broj parking mjesta? Pa u svakom trenutku u Županji ima 100 praznih parking mjesta. Banke vole ovakve mušterije. Sigurna otplata. Iznos kamata, prava sitnica, građani će to platiti. Treba ulagati u ljude, jeftiniji vrtić, subvencionirano stanovanje, potpunu podršku privatnicima i organizacijama koje žele prijaviti projekte. Gradski čelnici prošli školu samouvjeravanja da je crno – bijelo, i da za to još treba dignuti kredit na kredit. Oni će samo dignuti ruku. Gradski službenik, Damir Parmać, plaćen je da bi i građanima objasnio da je crno – bijelo i da je to ljepše.

  1. 2.1

   građanin

   Točno je da će to platiti građani,vjerojatno zato što se time uređuje grad.Neznam zašto to brine tebe koji nikad ništa nisi radio pa od rezultata tvoga rada ništa nije bilo moguće ni uzeti kako bi se uredio grad u kojem živiš od prodaje magle.

 4. 1

  Anonimno

  Kacete biti u stanju kanal u Gredicama sanirati.

  1. 1.1

   idiot

   jednog lijepog dana neke godine

Leave a Reply