Related Articles

9 Comments

 1. 8

  Josip

  Radio Županja ima domet oko 30 kilometara što je neviđena sramota za isti. U Strošincima možeš uhvatiti radio Osijek a Županju ne možeš. O Beogradu, Loznici,Brčkom i Šabcu da ne govorim…bili su obećavali da će unaprijediti tehnologiju ali ništa od toga…bitno je da lova sijeda u džep…

 2. 7

  Napredno

  Zašto ti ljudi na radiju HRŽ nisu napravili jednom mjesečno
  političku emisiju od 60 min.tipa
  “Poligraf”.
  U koju bi pozvali predstavnike županijskih političkih stranaka koje imaju vijećnike ili same pojedine vijećnike iz tih stranaka.
  Otvorili teme i komunikaciju.
  To bi bio pluralizam.

  “Ovako je to više prošlo stoljeće.’
  Nezanimljivo i promašeno totalno.

  Kako to ti ljudi koji su profesionalci to ne vide.
  Imali kod njih prostora za napredak.?
  Za sada i godinama unazad što slušamo od njih, očito nema.

  1. 7.1

   Kako to?

   Ma to na tom radiju tako traje 30g.
   Pitanje je za sebe i ti svi to gradski vjećnici koji su prodefilirali kroz gradsko vijeće u tome periodu, zašto su pristajali na takav odnos pa i prema njima samima a moć imaju i imali su kroz svoje odluke i ruke za glasovanje.
   To nesto očito govori o njima i njihovom kapacitetu.

 3. 6

  Mark

  Dno dna, i Ćelo i njegova dupeuvlakačica,a radio Županja najbolje da uvede program tišine i mraka u trajanju od 24 sata.Vijesti , program i kojekakva izvješća kao prije pedeset godina i od vremena kad su se ljudi češljali drvenim češljem, bez i malo štiha i smisla.

 4. 5

  Hitovi2020

  Koliko znam Županjac.Net objavljuje skoro sve što Glas Slavonije objavi i uredno navede izvor i to radi godinama i bez problema.
  Ovdje se radi o interesu građana da dobiju cjelovitu informaciju ( a za koju su ovom zabranom uskračeni) obraćanja javnosti našeg gradonačelnika ,putem javnog servisa HRŽ i zato što ta kuća poput ostalih nema arhivu emisija koje su informativnog karaktera ( gdje bi građani mogli pristupiti), a ona opet zabranjuje drugoj kući da to objavi ,te time uskraćuje građane za njima bitne informacije od gradonačelnika.
  ( na koje oni imaju pravo)
  Nisam slušao taj tonski zapis al sam čuo da je ” svojevrsni hit” pa predlažem HRŽ-u da ga objavi i cijelosti na svojim mrežnim stranicama. Volio bih ga poslušati. Navodno traje 40 minuta.

 5. 4

  IN MEDIAS RES

  Uvaženi i poštovani Županjac net, sve što uzimate od neke medijske kuće ili portala morate za to imati dozvolu ili potpisani Ugovor o preuzimanju materijala. Ljudi koji rade novinarski posao, odlaze na teren, pišu, doživljavaju razno razne kritike osnovane i neosnovane ( uostalom kao i u svakom poslu), namuče se da bi došli do neke informacije, i onda netko kao Vi , tekst ili radijski prilog samo copy paste. Niste u pravu. Ne branim potez HRŽU, ali zbog vjerodostojnosti sam morao reagirati. Bilo bi žalosno da je gospođa direktorica reagirala i zatražila skidanje snimke, a imate uredno potpisan Ugovor o preuzimanju proizvedenog materijala. To bi bila cenzura. Budući da ga niste potpisali, dozvolite mi da zaključim, da je to njihovo vlasništvo.

 6. 3

  Znatiželjna

  A da nije tko pričao u toj emisiji kakve gluposti pa sada se to zabranjuje prenositi dalje?
  Neznam o čemu je riječ?

 7. 2

  Dekadencija

  U kojem stoljeću žive ti ljudi?

 8. 1

  Javno

  Javni servis zabranio objave snimki svojih uradaka.
  “Dno dna.”

Leave a Reply