Related Articles

4 Comments

 1. 3

  MarkoOptimist

  Mislim da danas svatko se može kandidirati za gradonačelnika, što si Slobodane stvarno dokazao kad si se kandidiro. Komentar na ovaj članak je jednostavan stvarno svatko može biti gradonačelnik pa i ti. Ovo sve si negdje pročitao i napisao da je tvoj prijedlog proračuna, pitanje jesili ti ikada vidio proračun bilo čega? Šta bi se ti tamo snalazio? Nego naučio si par izraza na zumbi (bezidejnosti, neambicioznosti,prihodi,vjerodostojno… ) i sad si pokupio pamet i sada je prosipaš, i vidim ljudi se pale ko lampice…
  P.S. nauči još par riječi, da pomognem (rashod,izvorni,odbori,iskreno,neiskreno,špaga,zgrčka…) trebati če ti u izbornoj trci…

  Reply
 2. 2

  Smješko

  Dragi Županjci,vrlo rado vam preporučam ako želite da vam bude dobro ako ne i bolje, na idućim izborima birajte i izaberite Ćelu,Rovka,Nadu ,Simu ,Klaju, Nerka,Ivu parkinga,i još pokojeg uhljeba iz Stanobiroa,Komunalaca,Čistoće,Vrtića a može i nekog s Županjskog majmunskog otoka.Oni znaju,oni su ljudi od povjerenja i krasi ih vjernost i odanost.

  Reply
 3. 1

  Oporbeni zarez Žu

  Rekla je ona proročica u RTL Direktu neki dan, da će na ovim lokalnim izborima 2021.( 5 mj.) pobjeđivati ljudi koji nisu politički poslušnici svojih stranaka.
  Zaključujem da to ima smisla.
  Pa vidimo i sami dokle smo došli kako su nas takvi vodili i vode.
  Oni u izbore uglavnom unose ime stranke i svoje i to im je suština izbornoga programa.
  Na liste stavljaju “stranačke poslušnike ” koji im onda odobravaju svaki potez i odluku bez pogovora, a upravo takav način nas dovodi do ove nezahvalne i nezavidne pozicije u kojoj jesmo s ne baš nekom perspektivom.
  No stranke su dio naseg političkog sustava i one imaju prostora za napredak sto bi bilo poželjno da dođe do njega.
  Jedno pitanje.
  Dali netko zna skoro 100 dana prije izbora tko će biti kandidat za gradonačelnika ispred HDZ-a i tko ispred SDP-a a tko ispred Nezavisne liste Županja.
  Posebice je zanimljivo u HDZ.u koji ima novog predsjednika HDZ Županja a stari predsjednik je aktualni gradonačelnik.
  Slobodanu, svaka čast,još krajem prošle godine je najavio svoju kandidaturu.
  ( transparentno)

  Reply
  1. 1.1

   "Kumek "

   Gradani su očito zadivoljni ovim stanjem kada biraju isto skoro 20 g.
   Netko je rekao da svatko ima vlast onakvu kakvu zaslužuje.
   Proračun je okrenut ne razvoju i radnim mjestima nego potrošnji i to da se zadovolji kroz raznorazne udruge biračko tijelo vladajućih a oni koji nisu zadovoljni i nisu zbrunuti mahom su u Njemačkoj. Na kraju ovakvim rabotama i oni koji su ostali mogli bi ostati ” u bari koja ima sve manje i manje vode a kiše nigdje na vidiku “??
   Ovakav način razmišljanja i djellovanja i podrška tome je sigurna garancija da ce biti sve lošije i lošije.
   Samo promjena ulijeva uvijek nadu, a zadŕžavanje postojećeg stanja ne.
   No zato imamo uskoro izbore i priliku za jedno i drugo.

   Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here