Koalicija Posavsko – Slavonske stranke i HSP Dr. Ante Starčević, poziva sve građane, članove i simpatizere, naše županjke i županjce na druženje.
Skup će se održati u subotu 27. travnja. 2013, na lovačkoj kući s početkom u 13 sati. Neka ovo bude prilika da se bolje upoznamo, družimo i u ova teška vremena nasmijemo, sve u opuštenoj atmosferi uz zvuke tamburice, miris roštilja i pokoju čašicu te ostalo potrebno da piknik protekne u ugodnoj atmosferi. Stoga ste svi pozvani da uveličate ovo druženje, te najkasnije do 20. travnja potvrdite svoj dolazak putem facebook stranice,radi lakšeg organiziranja.
Vidimo se na Lovačkoj kući u što većem broju!
PSS i HSP Dr. Ante Starčević

