Related Articles

4 Comments

 1. 4

  Slobodan Obradović

  Projekt Slavonija NE postoji, nažalost. Slavonska metropola, Osijek s najvećim znanjem, iskustvom, fakultetima i institutima u poljoprivredi. Umjesto da bude centar, da ministarstvo Poljoprivrede ima sjedište u Osijeku, iz Osijeka i županije nema niti jednog ministra. Danas u Osijek dolazi politička karavana predstavljajući, (u pola programskog razdoblja 2014.-2020.), nepostojeći projekt. Nažalost, od tog kobajagi projekta nema koristi niti Slavonija niti Hrvatska.

 2. 3

  S

  a gdje su Davore sredstva od Projekta Slavonija?

 3. 2

  DAVORE ODMORI MALO , ZASLUŽILI SMO

  to što ste dobili je za svaku pohvalu. Međutim to ne rješava niti ne ublažuje niti jedan naš problem :
  – iseljavanje
  – nezaposlenost
  – niske plaće
  – rast troškova života ( struja , voda , smeće , komunalna naknada)

  Gdje su projekti koji će rješiti gore navedene probleme.

Leave a Reply