Pozdrav Evropo, pozdravljaju vas balkanski vozači iz Županje! – pomislili smo kada smo vidjeli ove fotke parkiranih vozila šred ulazom u osnovnu školu Ivana Kozarca u Županji. Iako je znak zabrane vidljivo istaknut ovi vozači su toliko bahati da kada smo upitali jednog zašto je parkirao baš na ulaz i time onemogućio pristup vatrogascima ili hitnoj u slučaju “nedaj bože” hladno nam je rekao : – De odj..i, vidiš da su i drugi. – i bez imalo grižnje savjesti odšetao. Napominjemo da su slike snimljene u četvrtak 13.2.2014. nešto poslije 10:00 sati, dakle za vrijeme školskog i radnoog dana.
[images cols=”three” lightbox=”true”]
[image link=”35219″ image=”35219″]
[image link=”35220″ image=”35220″]
[image link=”35221″ image=”35221″]
[/images]
Apeliramo na policiju da napoon počnu raditi svoj posao.
[quote bcolor=”#25a7ed” arrow=”yes”]županjac.net[/quote]
[divide icon=”square”]

