Related Articles

2 Comments

 1. 2

  Prolaznik

  Šta ste radili kino 3D na vrhuncu
  drugog vala korona krize.
  Loša odluka Grada i gradonačelnika. Kako je uvedeno to kino porastao broj pozitivnih osoba i Županji.
  Potez..van pameti..Promašeno sve.

  Reply
 2. 1

  Županja X

  Stojčiću kakve veze ima obilježavanje pada Vukovara s kino predstavama,jesi normalan blesave ,nego se makni iz Županje nesposobnjakoviću i odi u Cernu gdje ćeš srati oko svoje kuće ,dosta si srao po Županji nemoj se više pojavljivati prošlo je i tvoje,a za drugo će se čuti kada budeš smijenjen nakon izbora.

  Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here