18. kolovoza 2026

Foto:  / Indira Vladić u intervjuu za Studio otkriva da je kao curica maštala o tome da će biti zubarica, voli šljivovicu, na muškarcima prvo primjećuje oči, a prva asocijacija na Valentinovo su joj suze.

 

Indira Vladić, pjevačica Colonije, u intervjuu za Studio otkriva da je kao curica maštala da će biti zubarica, a da nije pjevačica danas bi najvjerojatnije bila tajnica.

‘Omiljeno jelo mi je kulen, a moj kulinarski specijalitet je sarma. Šljivovica mi je omiljeno piće’, kaže Indira.

Da bi je muškarac osvojio, mora biti maštovit, a njezin životni moto je – sve što radiš, radi s ljubavlju. Ime je dobila po Indiri Gandhi, a samu sebe u tri riječi opisala bih kao temperamentnu, strastvenu i odanu.

Foto:  /

‘Honorarom od prvog pjevačkog nastupa u Coloniji kupila sam najlonke’, otkriva Indira za prilog Jutarnjeg lista te dodaje: ‘Da iznenada dobijem veliku svotu novca, stavila bih tablu na vrata: odsutna zbog bogatstva.’ ‘Prva asocijacija na predstojeće Valentinovo za mene su suze’, rekla je Indira.

Odgovori