Related Articles

3 Comments

 1. 3

  Tikva

  Usko gledas, pa ne vidis. Da pogledas malo sire onda bi shvatio da je stvar u necemu drugome, a to drugo je kako cemo na obicne cabe izvuci malo proracunskog novca za sebe. Nije caba, cabe radi, nego je caba dzepa radi.

 2. 2

  Tikva

  Reko Dekanic da ce zupanija pomoci u okviru svojih mogucnosti. Evo sad svecano obecavam da cu i ja projektu pomoci u okviru svojih mogucnosti i to iz svog dzepa, a ne ko Dekanic koji obecava iz zupanijskog.

 3. 1

  Bošnjačanin

  Po čemu je Slavonska kuća odličan projekt? Može li mi netko objasniti kako iz dana u dan to pomaže Bošnjačanima? Općina je jednostavno napravila kuću za ćabe i neke domjenke. Ti domjenci će se dešavat 10 puta godišnje i tad će možda doć Snaše napravit lepinjice i rakijaši, medari, kobasičari će prodat 5 proizvoda. I šta je sad tu odlično? Nitko mi dosad nije uspio reć neku veću svrhu slavonske kuće od ćabi.

Leave a Reply