Related Articles

6 Comments

 1. 4

  Anemični birači

  Postoji mogućnost da je tako.
  Ako bude tako onda je to pobjeda
  demokracije u Županji.
  Bio bi to pravi festival demokracije.
  Apelirajmo svi na građane da iziđu na izbore u što većem broju.

 2. 3

  Anemični birači

  Što se tiče matematike i ona je nakon 4 g. se promijenila.
  Tih 2.100 birača su se podijelili
  na one koje podržavaju gradonačelnika i one koji podržavaju sada već bivšeg predsjednika njihove stranke.
  Neki su se i razočarali.
  Koliko je kojih na kojoj strani to će pokazati izbori.
  Tako da najverojatnije sva četvorica imaju za početak ” podjednak bazen svojih birača” – oko 1.000

  1. 3.1

   Čika županjac

   Slažem se otprilike sa tvojom analizom ali ipak bih na dodao jedno. Smatram kako će zahvaljujući medijskoj pozornosti koju je napravio ovaj portal izlaznost biti dosta veća nego prošlih godina, ja vjerujem nešto više od 5.000 glasača koji će izaći. Jer istini za volju kada pogledamo svi protekli izbori su se odvijali gotovo medijski nepopraćeni osim eventualno pristranih gradonačelnikovih monolog emisija na radio županji i plakatiranja grada a ovoga puta zahvaljujući ovom portalu svi smo mogli pročitati programe objave kandidata i politička previranja što je samo toniolo popularnosti i vjerujem većoj izlaznosti

 3. 2

  Ivan

  Struka je odradila svoje.Jako sam iznenadjen i uvrijedjen s vasim odustajanjem od kandidature?Kao strucnjak za politologiju,a vodio si racuna da budes “neutralan “,ovo dodje kao “prevara” biraca.A ipak si smogao snage da malo pogladas unaprijed,i das svoj sud!Steta za Županjske demokratske procese,a imao si priliku učiniti nešt!?Kako cemo te sad shvacati ozbiljno?

 4. 1

  Ekipa iz ulice

  Dobar potez Slobodane.😀

  Od ova 4 ostala kandidata dva će u drugi krug a dva ne prolaze.
  Ta dva sa najvećom podrškom birača će imati jos 2 tjedna da se dokažu.
  Nema tu i netreba biti nikakvog dogovora ni matematike.
  Tko ne skupi dovoljno glasova da ne uđe u drugi krug i ne zaslužuje ga.
  To je bolji LIDER za ovaj Grad reći će 16.5.2021. birači. GRĐANI ŽUPANJE.

  Galović, Juzbašić, Lorger ili Miličević ?

  Sva četvorica imaju realnu šansu da idi i 2.krug ali i da ne.

  “Biti će tijesni ” rezultati nakon prvog kruga.

  1. 1.1

   Ekipa iz ulice

   sorry.ispravak..GRAĐANI

Leave a Reply